آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵

خانه » تفکیک کشور سازنده » آمریکا » دانلود فیلم Sleepers 1996

دانلود فیلم Sleepers 1996

دانلود فیلم Sleepers 1996 با لینک مستقیم

کیفیت های (BRrip 720p BRrip 1080p) اضافه شد

دانلود فیلم Sleepers 1996

منتشر کننده فایل: VIDL.IR
ژانر : جنایی, درام, هیجان انگیز
امتیاز : ۷٫۶ از ۱۰ – میانگین رای ۱۵۶,۸۵۲ نفر
مدت زمان : ۱۴۷ دقیقه
زبان : انگلیسی
فرمت : MKV
محصول : آمریکا
ستارگان : Kevin Bacon, Billy Crudup , Robert De Niro
کارگردان : Barry Levinson

خلاصه داستان : «لورنزو» (پاتریک)، «مايکل» (پیت)، «جان» (الدارد) و «تامي»، چهار دوست نوجوان ساکن محله ي «هلز کيچن» نيويورک که به طور اتفاقي باعث آسیب دیدن یک پیرمرد شده اند، به دارالتأديب فرستاده مي شوند. نگهبانان دارالتأديب، از جمله «شان نوکز» (بيکن) آنان را مورد ضرب و شتم و آزار و اذيت قرار مي دهند. ۱۳ سال بعد آن ها فرصتی پیدا می کنند تا از این نگهبانان انتقام بگیرند…
خلاصه به زبان اصلی : After a prank goes disastrously wrong, a group of boys are sent to a detention center where they are brutalized; over 10 years later, they get their chance for revenge.

برای نمایش کامل تمام اطلاعات فیلم کلیک کنید
Directed by  Barry Levinson
Writing Credits (WGA)   Lorenzo Carcaterra ... (book)
 
Barry Levinson ... (screenplay)
Cast (in credits order) verified as complete  
Kevin Bacon ... Nokes
Billy Crudup ... Tommy
Robert De Niro ... Father Bobby
Ron Eldard ... John
Minnie Driver ... Carol
Vittorio Gassman ... King Benny
Dustin Hoffman ... Danny Snyder
Terry Kinney ... Ferguson
Bruno Kirby ... Shakes' Father
Frank Medrano ... Fat Mancho
Jason Patric ... Shakes
Joe Perrino ... Young Shakes
Brad Pitt ... Michael
Brad Renfro ... Young Michael
Geoffrey Wigdor ... Young John
Jonathan Tucker ... Young Tommy
Peter Appel ... Boyfriend
Joseph Attanasio ... Male Juror (as Joe Attanasio)
Gerry Becker ... Forensics Expert
Casandra Brooks ... Young John's Mother
William K. Butler ... Juanito (as William Butler)
Eugene Byrd ... Rizzo
Rose Caiola ... Juror
Pasquale Cajano ... Superintendent
Robert W. Castle ... Priest
John Di Benedetto ... Tony (as John DiBenedetto)
Jeffrey Donovan ... Addison
Drew Eliot ... Business Man #1
Reuben Larry Elliot ... Business Man #2 (as Reuben Larry Elliott)
George Georgiadis ... Hot Dog Vendor
Marco Greco ... Waiter
Saverio Guerra ... Man #1
Don Hewitt ... James Caldwell
Ben Hammer ... Judge Weisman
Paul Herman ... Court Bailiff
Frank Inzerillo ... Hanging Man
Lennie Loftin ... Styler
Chuck Low ... Dance Judge (as Chuck Lewis Low)
Peter Mahoney ... Priest #2 (as Father Peter Mahoney)
Ruth Maleczech ... Woman at Subway Station
Juan Maria Jr. ... Davy
Danny Mastrogiorgio ... Nick Davenport (as Daniel Mastrogiorgio)
Mary B. McCann ... Sister Carolyn (as Mary McCann)
Pat McNamara ... Guard
Peter McRobbie ... Lawyer
Conrad Meertins Jr. ... Inmate #2
Gina Menza ... Jury Forewoman
Dash Mihok ... K.C.
Michael P. Moran ... Judge #1
Rocco Musacchia ... Salvatore
Mick O'Rourke ... Man in Tub
Carmine Parisi ... King Benny's Boy
James Pickens Jr. ... Marlboro
Wendell Pierce ... Little Caesar
Salvatore Paul Piro ... Mimi
Monica Polito ... Young Carol
Angela Rago ... Shakes' Mother
Sean Patrick Reilly ... Young King Benny
Peter Rini ... Frank Magcicco
Larry Romano ... Man #2
Gayle Scott ... Confessional Woman
Tom Signorelli ... Confessional Man
John Slattery ... Carlson
Henry Stram ... Prison Doctor
Ralph Tabakin ... Warden
Mary Testa ... Nun
Jenique Torres ... Davy's Sister
Patrick Tull ... Jerry the Bartender
Aida Turturro ... Mrs. Salinas
Joe Urla ... Carson (as Joseph Urla)
Rest of cast listed alphabetically:
Zachary Ansley ... Burly Man (uncredited)
Michael J. Burg ... Court Officer (uncredited)
Maria Deasy ... Marine Widow (uncredited)
Brian Donahue ... Market Diner Westie (uncredited)
Peter Gerety ... Juvenile Lawyer (uncredited)
Carlo Giuliano ... Customer (uncredited)
Justin Halliwell ... Kid in Cafeteria (uncredited)
Michael Harkins ... Fat Mancho's Buddy #1 (uncredited)
Matthew Hoffman ... Neighborhood Boy (uncredited)
Billy Malone ... Wiseguy (uncredited)
James Rosin ... Neighborhood Man (uncredited)
Todo Segalla ... Lawyer (uncredited)
Anthony Sinopoli ... Receiving Communion (uncredited)
Barry Squitieri ... Juror (uncredited)
Kevin Richard Sullivan ... Boy in Cafeteria (uncredited)
George Vincent ... Pallbearer (uncredited)
Create a character page for: Business Man #1 Business Man #2 Man #1 Inmate #2 Judge #1 Man #2 Jerry the Bartender Market Diner Westie Customer Create » ? Produced by  Lorenzo Carcaterra ... co-producer
Peter Giuliano ... executive producer
Steve Golin ... producer
Barry Levinson ... producer
Gerrit van der Meer ... associate producer
Music by  John Williams
Cinematography by  Michael Ballhaus
Film Editing by  Stu Linder
Casting By  Louis DiGiaimo
Production Design by  Kristi Zea
Art Direction by  Tim Galvin ... (as Timothy Galvin)
Set Decoration by  Beth A. Rubino
Costume Design by  Gloria Gresham
Makeup Department  Jean Ann Black ... makeup artist: Mr. Pitt (as Jean A. Black)
Verne Caruso ... additional hair stylist
Scott W. Farley ... key hair stylist
William A. Farley ... hair department head
Carl Fullerton ... makeup department head
Ilona Herman ... hair stylist: Mr. De Niro / makeup artist: Mr. De Niro
Christine Leiter ... key makeup artist
Henry Philip Leto ... additional hair stylist (as Henry P. Leto)
Production Management  Tim Clawson ... executive in charge of production
Blair Daily ... post-production supervisor
Joel Hatch ... production supervisor
Amy Herman ... assistant unit production manager
Glenn Kiser ... post-production supervisor: Propaganda Films
Linda Shamest ... post-production supervisor
Lucille Smith ... production supervisor (as Lucille Masone Smith)
Gerrit van der Meer ... unit production manager
Second Unit Director or Assistant Director  Sam Hoffman ... second assistant director
Joseph P. Reidy ... first assistant director (as Joe Reidy)
Danielle Rigby ... second second assistant director
Neri Kyle Tannenbaum ... second second assistant director
Kristi Zea ... second unit director
Art Department  Mark Bachman ... principal signwriter
Joseph Badalucco Jr. ... on-set dresser (as Joseph Badallucco)
John Canterella ... set dressing coordinator
Barbara Clark ... construction office coordinator
William Durnin ... set dresser
James C. Feng ... assistant art director
John R. Ford ... assistant props
Robert Griffon Jr. ... property master (as Robert J. Griffon Jr.)
Brent Haywood ... construction foreman
Kalina Ivanov ... storyboard artist
John R. Johnston ... construction foreman
Nicholas Lundy ... assistant art director
Charles E. McCarry ... assistant art director
John McDonnell ... assistant property master (as John B. McDonnell)
Ken Nelson ... construction coordinator
Addison Pettit ... assistant art director
Chuck Potter ... buyer (as Charles M. Potter)
Miriam Schapiro ... art department coordinator
Karl Shefelman ... storyboard artist
Robert Topol ... master scenic artist
M. Tony Trotta ... camera scenic artist (as Tony Trotta)
Dave Weinman ... lead man (as David Weinman)
Eric M. Klein ... construction (uncredited)
Julian Laverdiere ... special illustrator (uncredited)
Timothy Main ... carpenter (uncredited)
Richard Vilas Montesanto ... scenic artist (uncredited)
Theodore Suchecki ... set dresser (uncredited)
Sound Department  Richard Beggs ... sound design: Skywalker Sound
David Boulton ... adr mixer
Lindakay Brown ... assistant sound editor
Nicole Bugna ... sound design coordinator
Dean Drabin ... adr mixer
Tony Eckert ... foley mixer
Ken Fischer ... Sound F/X Editor
Sue Fox ... adr editor
Ben Gold ... assistant sound editor
J.R. Grubbs ... assistant sound editor
Lora Hirschberg ... re-recording mixer
Joel Holland ... sound recordist
Tim Holland ... supervising sound editor
Richard Hymns ... additional adr editor
Tod A. Maitland ... sound mixer
Frank 'Pepe' Merel ... foley recordist
Gary Rydstrom ... re-recording mixer
Susan Sanford ... assistant sound editor
Michael Silvers ... dialogue editor
Ewa Sztompke ... dialogue editor
Dennie Thorpe ... foley artist
Jana Vance ... foley artist
Jerome R. Vitucci ... boom operator
Hugh Waddell ... additional adr editor
Marian Wilde ... foley editor
Special Effects by  Mark Bero ... special effects assistant
Wilfred Caban ... special effects foreman
Carmen M. Campolo Jr. ... special effects assistant
Steven Kirshoff ... special effects coordinator (as Steve Kirshoff)
Michael Wood ... special effects assistant
Visual Effects by  Lori Arnold ... coordinator: ILM
Scott Balcerek ... visual effects editor
Noel Brevick ... digital technician: ILM
Eric Chauvin ... digital matte artist: ILM
Lisa Drostova ... rotoscope artist: ILM
Amanda K. Montgomery ... digital technician: ILM (as Amanda Montgomery)
Joshua Pines ... digital compositor: ILM
Thomas Rosseter ... compositing supervisor: ILM (as Tom Rosseter)
Heidi Zabit ... rotoscope artist: ILM
Stunts  Joseph Badalucco Jr. ... utility stunts (as Joe Badalucco Jr.)
Bob Colletti ... utility stunts
Danny Downey ... utility stunts
Michael Finnerty ... utility stunts (as Mike Finnerty)
Tim Gallin ... utility stunts
Rusty Hanson ... utility stunts
Don Hewitt ... utility stunts
Jery Hewitt ... stunt coordinator
Dave Martin ... utility stunts
David Brian Martin ... stunt double
Michael Russo ... utility stunts (as Mike Russo)
Derrick Simmons ... utility stunts
Gary Evans ... stunt driver (uncredited)
Donald John Hewitt ... stunt double: Dash Mihok (uncredited)
Camera and Electrical Department  Florian Ballhaus ... camera operator: "a" camera
James Bartolomeo ... camera trainee
Jerry DeBlau ... gaffer (as Jerry W. DeBlau)
Michael Finnerty ... grip (as Mike Finnerty)
Brian Fitzsimons ... best boy grip (as Brian J. Fitzsimons)
Dennis Gamiello ... key grip
Peter Girolami ... electrician
Brian Hamill ... still photographer
Larry Huston ... Steadicam assistant
Edward W. Lowry ... dolly grip (as Edward Lowry)
John Lowry ... key rigging grip
Martin Lowry ... dolly grip: "b" camera
Bobby Mancuso ... first assistant camera: "b" camera
Larry McConkey ... Steadicam operator
Kevin McKenna ... video assist operator
Peter Norman ... camera operator: "b" camera
Tim Norman ... second assistant camera: "b" camera
Heather Norton ... second assistant camera: "a" camera (as Heather M. Norton)
Michael Papadapolous ... electrician
Peter John Petraglia ... best boy electric (as John Petraglia)
Noah Prince ... rigging electrician
Lowell Schulman ... electrician
Susan Starr ... first assistant camera: "a" camera
Kevin P. Williams ... second rigging grip
Lee Ayrton ... shop electrician (uncredited)
John Bonnin ... crane operator: Akela crane (uncredited)
Eric M. Klein ... grip: construction (uncredited)
Gábor Kövér ... camera operator: "b" camera (uncredited)
Eric Leigh ... electrician (uncredited)
Anthony S. Lenzo ... underwater camera operator (uncredited)
Dan Mahoney ... rigging grip (uncredited)
Mark Melendez ... electrician (uncredited)
Casting Department  Lou DiGiaimo Jr. ... casting associate (as Louis J. DiGiaimo Jr.)
Brett Goldstein ... casting associate
Marco Greco ... casting associate
Grant Wilfley ... extras casting
Susanna Lo ... casting associate (uncredited)
Jamie Mullins ... casting assistant (uncredited)
Costume and Wardrobe Department  Daniel J. Adkins ... extras set costumer
Cathie Filian ... costumer (as Catherine Bush Cain)
Joan Kaufman ... costume buyer
Wallace G. Lane Jr. ... costume assistant
Marcia Patten ... extras wardrobe supervisor
Lauren Press ... costumer: women
Chuck Velasco ... costume supervisor
Michael Anzalone ... set wardrobe (uncredited)
Jan Finnell ... costumer (uncredited)
Harvey Hubbell V ... wardrobe assistant (uncredited)
Roseann Milano ... wardrobe (uncredited)
Lawrence Tarzy ... set costumer (uncredited)
Editorial Department  Blair Daily ... associate editor
Mark Daily ... first assistant editor
John F. Lyons ... apprentice editor
David Orr ... color timer
Amanda Pollack ... assistant editor (uncredited)
Location Management  Alex Cohn ... locations department
Mark Kamine ... locations department
Robin F. Samson ... locations department
Jonathan Schwartz ... location assistant
Gary Scott ... locations department
Joseph Zolfo ... location assistant
Michael Kriaris ... location scout (uncredited)
Marce Sterner ... location scout (uncredited)
Music Department  Sandy DeCrescent ... orchestra contractor
Allan Mason ... songs supervisor
Susan McLean ... score recordist
Shawn Murphy ... score mixer
John Neufeld ... orchestrator
Frankie Pine ... music clearance
Dawn Soler ... executive in charge of music: PolyGram Filmed Entertainment
James Thatcher ... musician
Kenneth Wannberg ... music editor (as Ken Wannberg)
Tom Boyd ... musician: oboe soloist (uncredited)
Mike Deasy ... musician: guitar (uncredited)
George Doering ... musician (uncredited)
Transportation Department  Henry S. Avelin ... transportation co-captain (as Henry Avelin)
John Featherstone ... driver
Kevin Flynn ... transportation co-captain
William K. Gaskins ... driver (as Willie Gaskins)
Kevin Keefe ... transportation captain (as Kevin K. Keefe)
Steven Szucs ... driver
Francis Volpe ... driver
Bobby Marsh ... driver (uncredited)
Other crew  Toni Baffo ... assistant: Mr. Levinson, post-production
Jill Bianchini ... assistant: Mr. Pitt
Brian Brown ... craft service
Lashan Browning ... assistant: Mr. Guilano
Cynthia Carriere ... production assistant (as Cynthia Doyle Carriere)
Robin Chambers ... assistant: Mr. DeNiro
Timothy Donohue ... production assistant (as Timothy S. Donohue)
Kevin P. Faherty ... set supervisor (as Kevin Paul Faherty)
Kate Fujimoto ... production assistant
Nancy Gianzero ... assistant to head of production (as Annunziata Gianzero)
Marlus Harding ... production office assistant (as Marlus C. Harding)
Stephen Hauser ... assistant: Mr. Levinson
Ellen Hofstadter ... accounting supervisor (as Ellen Hofstadter-Shapiro)
Barrett Hong ... shop supervisor (as Barrett P. Hong)
Danielle Katz ... production assistant
Nancy Kolomitz ... production assistant
Adam Leichtman ... production assistant
Joseph Lombardi ... payroll accountant
Mary McCusker ... acting coach
Charles Mcdonald ... title designer
Kiersten Pilar Miller ... production assistant
Tim Monich ... dialect coach
John P. Murchison III ... production secretary
Rocco Musacchia ... community relations
Eric Myers ... unit publicist
Christine M. Norton ... assistant: Mr. Hoffman
Sargent Pillsbury ... assistant: Mr. Coin
Julie Pitkanen ... script supervisor
Michael Pitt ... production assistant
Angela Quiles ... production coordinator
Shea Rowan ... key set production assistant
Howard Samuelsohn ... dialect coach
Bart Schoudel ... production office assistant
Jonathan H. Shaw ... production assistant
Shawnna Thibodeau ... production assistant
Steve Altes ... stand-in: Mr. Eldard (uncredited)
John D. Bair ... stand-in: Kevin Bacon (uncredited)
Leonard John Bruno ... clearance and product placement (uncredited)
Charlie Puritano ... researcher (uncredited)
Abdur Rahman ... production assistant (uncredited)
Jodi Shapera ... first assistant accountant (uncredited)
Melissa Unger ... personal assistant: Robert De Niro (uncredited)
David Wenzel ... stand-in: body double (uncredited)
Crew believed to be complete

کیفیت: BRrip 720p | کدک تصویر: ViDl | فرمت: mkv | رزولوشن:1280 x 544 مدت زمان : 147 min
نسخه بدون دوبله فیلم Sleepers
حجم :850 مگابایت

کیفیت: BRrip 1080p | کدک تصویر: YIFY | فرمت: mp4 | رزولوشن:1920 x 816 مدت زمان : 147 min
نسخه بدون دوبله فیلم Sleepers
حجم :2.00 گیگابایت

کیفیت: BRrip 720p | کدک تصویر: ViDl | فرمت: mkv | رزولوشن:1280 x 544 مدت زمان : 147 min
نسخه دوبله فارسی بدون حذفیات (دو زبانه) Sleepers
حجم :1.05 گیگابایت

کیفیت: BRrip 1080p | کدک تصویر: ViDl | فرمت: mkv | رزولوشن:1920 x 816 مدت زمان : 147 min
نسخه دوبله فارسی بدون حذفیات (دو زبانه) Sleepers
حجم :2.13 گیگابایت


دانلود صوت دوبله بصورت جداگانه
مدت زمان : 2:27:06 (YIFY)

راهنما

درباره nevisande :

معادله فوق حل کنید *

کپی برداری از سایت هیچ مشکلی ندارد جهت حمایت از ما لطفا منبع را ذکر کنید - سایت VIDL.IR در قبال محتوای سایت های تبلیغ دهنده و لینکهای موجود در پایین سایت هیچ مسئولیتی نخواهد داشت!