آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵

خانه » تفکیک کشور سازنده » آمریکا » دانلود فیلم Pan’s Labyrinth 2006

دانلود فیلم Pan’s Labyrinth 2006

دانلود فیلم Pan’s Labyrinth 2006 با لینک مستقیم

کیفیت های (BRrip 720p BRrip 1080p) اضافه شد

دانلود فیلم Pan

منتشر کننده فایل: VIDL.IR
ژانر : درام, فانتزی, جنگی
امتیاز : ۸٫۲ از ۱۰ – میانگین رای ۴۸۲,۰۲۰ نفر
مدت زمان : ۱۱۸ دقیقه
زبان : اسپانیایی
فرمت : MKV
محصول : اسپانیا, مکزیک, آمریکا
ستارگان : Ivana Baquero, Sergi López , Maribel Verdú
کارگردان : Guillermo del Toro

خلاصه داستان : در سال ۱۹۴۴ اسپانیا با حکومت فاشیست، دخترخوانده یک ژنرال ارتشی سادیست، که عاشق کتاب است، برای گریختن از پدر ناتنی‌اش به یک دنیای تخیلی ترسناک، اما فریبنده می گریزد.
خلاصه به زبان اصلی : In the falangist Spain of 1944, the bookish young stepdaughter of a sadistic army officer escapes into an eerie but captivating fantasy world.

برای نمایش کامل تمام اطلاعات فیلم کلیک کنید
Directed by  Guillermo del Toro
Writing Credits   Guillermo del Toro ... (written by)
Cast (in credits order) verified as complete  
Ivana Baquero ... Ofelia
Sergi López ... Vidal
Maribel Verdú ... Mercedes
Doug Jones ... Fauno / Pale Man
Ariadna Gil ... Carmen
Álex Angulo ... Doctor Ferreiro
Manolo Solo ... Garcés
César Vea ... Serrano
Roger Casamajor ... Pedro
Ivan Massagué ... El Tarta
Gonzalo Uriarte ... Francés
Eusebio Lázaro ... Padre
Francisco Vidal ... Sacerdote (as Paco Vidal)
Juanjo Cucalón ... Alcalde
Lina Mira ... Esposa del alcalde
Mario Zorrilla ... Jefe de botiquín
Sebastián Haro ... Capitán Guardia Civil
Mila Espiga ... Esposa del doctor
Pepa Pedroche ... Conchita
Lalá Gatóo ... Jacinta (as María Jesús Gatoo)
Ana Sáez ... Paz
Chani Martín ... Trigo
Milo Taboada ... Joven
Fernando Albizu ... Maquinista
Pedro G. Marzo ... Encargado
José Luis Torrijo ... Sargento Bayona
Íñigo Garcés ... Joven Guerrillero
Fernando Tielve ... Joven Guerrillero 2
Federico Luppi ... Rey
Chicho Campillo ... Anciano
Pablo Adán ... Narrador / Voz fauno (voice)
Rest of cast listed alphabetically:
Eduardo Aránega ... Captain Vidal's Soldier (uncredited)
Luke Burnyeat ... Soldier (uncredited)
Create a character page for: Francés Padre Sacerdote Alcalde Jefe de botiquín Capitán Guardia Civil Esposa del doctor Conchita Jacinta Paz Trigo Joven Maquinista Encargado Sargento Bayona Joven Guerrillero Joven Guerrillero 2 Rey Anciano Narrador Captain Vidal's Soldier Soldier Create » ? Produced by  Víctor Albarrán ... line producer
Belén Atienza ... executive producer
Álvaro Augustin ... producer (as Álvaro Augustín)
Alfonso Cuarón ... producer
Guillermo del Toro ... producer
David Ebner ... associate producer
Edmundo Gil ... co-executive producer
Elena Manrique ... executive producer
Bertha Navarro ... producer
Frida Torresblanco ... producer
Music by  Javier Navarrete
Cinematography by  Guillermo Navarro
Film Editing by  Bernat Vilaplana
Casting By  Sara Bilbatua ... (as Sara Bilbatúa)
Production Design by  Eugenio Caballero
Set Decoration by  Pilar Revuelta
Costume Design by  Lala Huete
Makeup Department  Laura Viana da Silva ... makeup daily
Elvira Guijarro ... makeup reinforcement
David Martí ... sfx makeup artist
Martha Marín ... makeup reinforcement (as Martha Marin)
Mar Paradela ... assistant makeup artist
Carmen Picazo ... trainee makeup artist
José Quetglás ... chief makeup artist
Blanca Sánchez ... chief hairdresser
Lorenzo Tamburini ... prosthetic sculptor
Sandra Tejedor ... auxillary makeup artist
Arjen Tuiten ... special makeup effects artist: The Pale Man, DDT
Production Management  Víctor Albarrán ... unit production manager
Leire Aurrekoetxea ... unit production manager
Mandy Goldberg ... post-production supervisor
Javier Mateos ... location production manager
Michael Toji ... post-production supervisor
Javier Ugarte ... post-production supervisor
Second Unit Director or Assistant Director  Jorge Calvo ... first assistant director (as Jorge Calvo González)
Borja Grandío ... second assistant director
Karin Marzocchini ... third assistant director
Alberto Terrón ... second assistant director (as Alberto Terron)
Jorge Vega ... third assistant director
Art Department  Luis Aguilar ... plasterer
Javier Alvariño ... set draftsman
Jesús María Antón Rodríguez ... carpenter (as Jesús Ma. Antón Rodriguez)
Juan José Barriuso ... carpenter (as Juan José Barriuso Montiel)
Carlos Bodega Sánchez ... carpenter
Mariano Buitrago ... carpenter (as Mariano Buitrago Pérez)
Juan José Cabrera ... locksmith
Pedro Calderón Muñoz ... painter
Antonio Corral Calvo ... locksmith
Pedro Carpio ... painter
Angel Cascajares Heranz ... carpenter
Alicia Castro ... assistant art director
Emilio Cañuelo ... carpenter (as Emilio Cañuelo Sola)
José Cañuelo ... carpenter (as José Cañuelo Sola)
Patricia Cuevas ... property master
Raul de la Fuente Torralba ... carpenter
Pedro Jesús De la Fuente ... construction coordinator (as Pedro de la Fuente)
Blas Diaz Exposito ... carpenter
José G. Donado ... charge painter (as José Garcia Donado)
Enrique A. Feito ... charge carpenter (as Enrique Alberto Feito Santos)
Manuel García García ... painter
Germán García Hernández ... plasterer
Rubén García Menéndez ... sculpture and construction: special and imaginary props
Héctor Gil ... property master
Carlos Giménez ... sketches
David González García ... sculpture and construction: special and imaginary props
Freddy Guzman ... carpenter
Carlos A. Gómez Rodroguez ... carpenter
Luis Gómez Rodríguez ... painter (as Luis Gómez Rodriguez)
Basilo Gómez Ruiz ... plasterer
Juan Ramón Gómez Ruiz ... plasterer
Basilo Gómez Zambrano ... plasterer
Tomás Gómez ... sculpture and construction: special and imaginary props (as Tomás Gómez Bey)
Pedro A. Hernandez Montoya ... locksmith
Francisco Javier Hernandez ... carpenter
Ildefonso Jara ... plasterer (as Ildefonso Jara Santos)
Pablo Jimenez Galan ... plasterer
Amador Jimenez ... plasterer
Stanislav Koychev Tanev ... sculpture and construction: special and imaginary props
Gabriel Liste ... assistant art director
Adrián Iustin Lixandu ... sculpture and construction: special and imaginary props
Antonio López Palmero ... sculpture and construction: special and imaginary props
Jesús López Torrealba ... charge painter
Ariel Margolis ... props
Manuel Angel Marin Moya ... carpenter
Andres Martinez Descalzo ... carpenter
Francisco Martínez Sánchez ... painter
Manuel Marín Segura ... carpenter (as Manuel Marin Segura)
Allouche Leon McGregor ... carpenter
Rudy Mercado ... painter (as Rudolph James Mercado)
Pablo Miras ... sculpture and construction: special and imaginary props (as Pablo Gines Miras)
Raúl Monge ... set draftsman / storyboard artist
Antonio Moya Palomar ... carpenter
José Luis Moya ... construction coordinator
Ramón Moya ... construction manager
Angel Gil Moñino ... locksmith
Antonio Muñoz Marin ... carpenter
Juan Carlos Ardura Nachón ... sculpture and construction: special and imaginary props (as Juan Carlos Ardura)
Alicia Nicolas Diaz ... sculpture and construction: special and imaginary props
Jesús Pagador Martin ... plasterer
Antonio Pérez Caro ... locksmith
José Antonio Ramos Muñoz ... carpenter
David Ratón Escarpa ... sculpture and construction: special and imaginary props
Pilar Revuelta ... set designer
Angel Rodriguez Pedroviejo ... carpenter
Manuel Romero Romero ... carpenter
Iñaki Rubio ... props buyer
Felix Sampablo García ... carpenter
Sergio Sandoval ... concept artist
Antonio Segura Fernández ... charge carpenter
José L. Sepulveda Gonzáles ... charge locksmith
Miguel Sepulveda González ... locksmith
Alejandro Sierra Diez ... painter
Francisco Soto García ... sculpture and construction: special and imaginary props
William Stout ... conceptual artist
Martín Sánchez Fernández ... charge painter
Iliya Todorov Klinkkov ... sculpture and construction: special and imaginary props
José Torralba ... carpenter (as José Torralba Cid)
Rut Villamagna ... sculpture and construction: special and imaginary props (as Ruth García Álvarez)
Raúl Villares ... set draftsman
Juan Javier Yubero Gambero ... locksmith
Fernando Yubero ... locksmith (as Fernando Yubero Gambero)
Carlos Zaragoza ... assistant art director
Jesús Álvarez Serrato ... sculpture and construction: special and imaginary props
Boris Fernández ... assistant props (uncredited)
Laura Musso ... on-set set dresser (uncredited)
Sound Department  Jaime Baksht ... re-recording mixer
Dana Blanco ... sound effects editor
Michelle Couttolenc ... sound recordist
Sergio Diaz ... first sound editor
Martín Hernández ... sound designer / supervising sound editor
Marta Monistrol ... adr recordist
Miguel Ángel Polo ... sound (as Miguel Polo)
Alejandro Quevedo ... first sound effects editor
Roland N. Thai ... co-sound designer / sound effects editor
Holger M. Thiele ... sound mastering engineer
Carlos Zamorano ... foley artist
Special Effects by  César Abades ... special effects technician
Reyes Abades ... special effects supervisor
Óscar Abades ... special effects technician
Javier Aliaga ... special effects crew: DDT SFX
Ángel Alonso ... special effects coordinator
Arturo Balceiro ... special effects makeup
Xavi Bastida ... special effects makeup
Nelly Guimaras ... special effects makeup
Raquel Guirro ... special effects assistant: DDT SFX
Pau Loewe ... special effects crew
David Martí ... special effects makeup
José M. Meneses ... special effects technician: DDT
Carlos Ortega ... special effects technician
Pablo Perona ... special effects makeup: DDT SFX Crew (as Pablo Perona Navarro)
Montse Ribé ... special effects makeup
José Manuel Rodrigo ... special effects technician
Sergio Sandoval ... creatures
Juan Serrano ... special effects technician: DDT SFX
Aleix Torrecillas ... special makeup effects: DDT
Joaquín Vergara ... special effects technician
Daniel Vidal ... special effects makeup
Visual Effects by  Jeff Barnes ... production executive: CafeFX
Ryan Bozajian ... rotoscope artist
Mike Bozulich ... lead compositor: CafeFX
Everett Burrell ... visual effects supervisor
Kirk Cadrette ... technical director
Jen Cantwell ... rotoscope artist
Krishnamurti Costa ... character animator and rigger: CafeFX (as Kris Costa) / texture artist: CafeFX
Bernadette Couture ... dustbuster
Doug Cram ... digital compositor
Steve Dellerson ... visual effects
Dariush Derakhshani ... effects animator
Domenic DiGiorgio ... technical animation supervisor
David Ebner ... associate producer / production executive: CafeFX
Alex Friderici ... visual effects lead
Ron Friedman ... animation supervisor
Vicki Galloway-Weimer ... visual effects executive producer: CafeFX (as Vicki Galloway Weimer)
Phillip Giles ... lighting technical director (as Phil Giles)
Soo Youn Han ... character animator
Josh Heeren ... visual effects editor
Joseph Hoback ... modeler (as Joe Hoback)
Lindsay M. Hoppe ... roto/paint artist (as Lindsay Anderson)
Wendy Hulbert ... visual effects coordinator
Steve Hutchins ... paint/roto artist
Vange Ingan ... office staff: CafeFX
Edward Irastorza ... co-visual effects supervisor / visual effects producer
Tracy Nicole Irwin ... visual effects artist
Grzegorz Jonkajtys ... lead animator (as Greg Jonkajtys)
Michael Kaelin ... rotoscope artist
Michael Kennen ... digital compositor
Alisa Loren Klein ... lighting technical director
Derek Krauss ... digital paint & roto artist
Scott Krehbiel ... character rigger
Aaron Kupferman ... digital compositor: Cafe FX
Chris LeDoux ... digital compositor
Neil Lim Sang ... animator: CafeFX
Lap Van Luu ... system administrator: CafeFX
Debi Lyons ... technical director
Chris MacKenzie ... digital opticals
Szymon Masiak ... effects animator
Laura Maynadé ... scanning coordinator
Toby Newell ... roto artist
Brian Openshaw ... render manager
Akira Orikasa ... CG supervisor: CafeFX
Desi Ortiz ... visual effects senior editor: CafeFX
Chris Pinto ... rotoscope artist
Fernanda Plana ... visual effects set coordinator
Lance Ranzer ... paint/roto artist: CafeFX
Cory Redmond ... lead CG artist
Richard R. Reed ... digital compositor: CafeFX (as Richard Reed)
Ruben Rodas ... paint/roto artist: CafeFX
Bernardo Rodriguez ... assistant visual effects editor
Emilio Ruiz del Río ... miniature supervisor
Patrice d.S. Saenz ... technical director (as Patrice Saenz)
Mag Sarnowska ... dustbuster
Aaron Singer ... digital compositor
Eddie Soria ... paint/rotoscope artist
Adam Stern ... digital compositor: Cafe FX
Robert Stromberg ... matte painting supervisor
Robert Tesdahl ... lead software developer / software development supervisor
Jason Thielen ... character animator
Danny Torres ... systems engineer
Leigh van der Byl ... lighting technical: CafeFX / technical director / texture painter: CafeFX
Tina Wallace ... rotoscope artist
O.D. Welch ... executive producer: CafeFX
W. Kale Whorton ... visual effects editor
Melissa Widup ... roto/paint artist: Cafe FX
Todd Widup ... digital animator / lead creature technical director: Cafe FX
Tommy Williamson ... compositing supervisor (as Tom Williamson)
Motassem Younes ... digital opticals
Ryan Bozajian ... senior compositor (uncredited)
Paul Griffin ... animation supervisor: pre-production, CafeFX (uncredited)
Phillip Moses ... production operations: CafeFX (uncredited)
Stunts  Guiomar Alonso ... stunt double: Maribel Verdu
Antonio Arnalte ... stunts
Eduardo Aránega ... stunts
Nuria Bueno ... stunt double
Jordi Casares ... stunt coordinator
Eduardo Gago Muñoz ... stunt performer
Ángel Gómez de la Torre ... stunt performer
Diego Herberg ... stunt performer / stunts
Álvaro Hernández Arriero ... stunt performer
Rafa Higuera ... action actor
Marcos Lorente ... stunt performer
Alejandro López Estacio ... stunts
Eduardo Moratilla ... stunt performer / stunts
Ricardo Rocca ... stunts
Juan José Rodríguez ... stunt performer / stunts
César Solar ... stunts
Cuco Usín ... stunts
Camera and Electrical Department  Antonio Belón ... second assistant camera: c camera
Roberto Campos ... genny op
Sergio Delgado ... first assistant camera: "b" camera
David Domínguez ... camera operator: "d" camera (as David Dominguez)
Jon Elizegui ... second assistant camera: "a" camera
Álvaro García ... second assistant camera
Olaf Guembe ... camera film loader
Teresa Isasi ... still photographer
Paco Laso ... first assistant camera: "d" camera
David Lee ... gaffer
Juan Leiva ... first assistant camera: "a" camera
Rodrigo López ... first assistant camera: "c" camera
Pavel Proisl ... grip
Ricardo Rodríguez ... gaffer
Bernardo Rossetti ... additional Steadicam operator (as Bernardo Rosetti)
Bruce Saintclaire ... camera operator: "c" camera
Edmundo Sanz ... key grip
Isabel Seco Velasco ... video technician
Jaromir Sedina ... Steadicam operator: "b" camera
Bruce St. Clair ... camera operator: "c" camera (as Bruce Saintclaire)
Rick Stribling ... key grip
José Luis Torrecilla ... rigging gaffer
Tommy Williamson ... effects photography (as Tom Williamson)
Animation Department  Angie Jones ... animator: CafeFX
Casting Department  Cristina Perales ... casting assistant
Macarena Pombo ... casting assistant
Costume and Wardrobe Department  José Luis Aranda ... tailor
Asun Arretxe ... costume assistant
Sofía Medem ... tailor
Jairo Montero ... tailor
Usue Peña ... tailor
Delfín Prieto ... costume chief (as Delfin Prieto)
Rocío Redondo ... costume assistant (as Rocio Redondo)
Carla Rivera ... tailor
Eva Urquiza ... chief tailor
Yolanda Urquiza ... tailor (as Yoli Urquiza)
Rosa Álvarez ... tailor (as Rosa Alvarez)
Editorial Department  Fran Amaro ... assistant editor (as Francisco Amaro Gómez)
Joe Fineman ... post-production consultant
Nick Iannelli ... digital intermediate producer
Dave Muscat ... digital intermediate editor
Evan Schiff ... assistant editor
Laura Sánchez ... film scanner (as Laura Sanchez)
Chris Wallace ... digital intermediate colorist
D. Todd Deeken ... post-production services: New Line (uncredited)
S. Scott Farrar ... post-production services: New Line Cinema (uncredited)
Location Management  Barbara Allegue ... location assistant
Asier Andueza ... location assistant
Marta Berraondo ... location assistant
Luis Botella ... location assistant
Maria Torrellas Paris ... location assistant
Beatriz Pita ... location assistant
José Miguel Real ... location assistant
Nacho Rodríguez Marín ... location assistant (as Ignacio Rodriguez)
Nicolas Soto ... location assistant
Alberto Tomé ... location assistant (as Alberto Tome)
Paco Yacobi ... location assistant
Music Department  Marc Blanes Matas ... music recordist / score mixer
Brian Howard ... conductor
Chema Ruiz ... conductor
Miguel Sanchez ... conductor
Transportation Department  Felix Buenache ... driver
Antonio Calvo ... driver
Guillermo Cuervo ... driver
Juan Luis Grande ... driver (as Juan Luis Grandes)
Julián Hernández ... driver
Brian Howard ... driver
Fernando Hurtado ... driver
Steve John ... facilities captain
Miguel Ángel López ... driver
Miguelón ... driver
Vicente Molins ... production vehicles
Oscar Mora ... driver
Susana Morales ... driver
Jorge Olivera ... driver
Luis Patiño ... driver
Matías Pilas ... driver (as Matias Pilas)
Francisco Pueche ... production vehicles
Javier Roldan ... driver (as Javier Roldán)
Miguel Sanchez Jr. ... driver
Steven ... driver
Miguel Sánchez Busto ... driver (as Miguel Sanchez)
Javier Sánchez ... driver (as Javier Sanchez)
Other crew  Silvia Alonso ... production assistant
Cristina Campos ... production assistant
Marc De Blas ... production assistant
Álvaro Díez ... shooting assistant (as Alvaro Diez)
Juan Fernandez Isasi ... shooting assistant
Mariano Gallego ... shooting assistant
Tony Gray ... english subtitles
Ignacio Guijarro ... shooting assistant
Israel Herranz Alonso ... shooting assistant
Ana Izquierdo ... production assistant
Inés Manrique ... shooting assistant
Yuriria Montero ... assistant: Guillermo Del Toro (as Yuri Montero)
George Nicholis ... publicist
Fernanda Plana ... production assistant
Juan Antonio Pérez ... shooting assistant
Vivien Quetglas ... production secretary
Michele Robertson ... publicist
Gabriela Rodriguez ... production assistant
Carmen Soriano ... script supervisor
Javier Soto ... documentarian
Sally Steele ... publicist
Héctor Ubón ... shooting assistant (as Hector Ubon)
Amaury Vergara ... assistant director department intern
Maite Vilches ... shooting assistant (as Mayte Vilches)
Tania Zarak ... production assistant
Thanks  Jesús de la Vega ... thanks
Alejandro G. Iñárritu ... thanks (as Alejandro González Iñárritu)

کیفیت: BRrip 720p | کدک تصویر: ViDl | فرمت: mkv | رزولوشن:1280 x 688 مدت زمان : 118 min
نسخه بدون دوبله فیلم Pan's Labyrinth
حجم :750 مگابایت

کیفیت: BRrip 1080p | کدک تصویر: Ozlem | فرمت: mp4 | رزولوشن:1920 x 1038 مدت زمان : 118 min
نسخه بدون دوبله فیلم Pan's Labyrinth
حجم :1.745 گیگابایت

کیفیت: BRrip 720p | کدک تصویر: ViDl | فرمت: mkv | رزولوشن:1280 x 688 مدت زمان : 118 min
نسخه دوبله فارسی بدون حذفیات (دو زبانه) Pan's Labyrinth
حجم :903 مگابایت

کیفیت: BRrip 1080p | کدک تصویر: ViDl | فرمت: mkv | رزولوشن:1920 x 1038 مدت زمان : 118 min
نسخه دوبله فارسی بدون حذفیات (دو زبانه) Pan's Labyrinth
حجم :1.52 گیگابایت


دانلود صوت دوبله بصورت جداگانه
مدت زمان : 1:58:56 (1080p)

راهنما

درباره nevisande :

معادله فوق حل کنید *

کپی برداری از سایت هیچ مشکلی ندارد جهت حمایت از ما لطفا منبع را ذکر کنید - سایت VIDL.IR در قبال محتوای سایت های تبلیغ دهنده و لینکهای موجود در پایین سایت هیچ مسئولیتی نخواهد داشت!