دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵

خانه » تفکیک کشور سازنده » آمریکا » دانلود فیلم Inside Man 2006

دانلود فیلم Inside Man 2006

دانلود فیلم Inside Man 2006 با لینک مستقیم

کیفیت های (BRrip 720p BRrip 1080p) اضافه شد

دانلود فیلم Inside Man 2006

منتشر کننده فایل: VIDL.IR
ژانر : جنایی, درام, رازآلود
امتیاز : ۷٫۶ از ۱۰ – میانگین رای ۲۷۹,۱۶۷ نفر
مدت زمان : ۱۲۹ دقیقه
زبان : انگلیسی, Albanian, اسپانیایی
فرمت : MKV
محصول : آمریکا
ستارگان : Denzel Washington, Clive Owen , Jodie Foster
کارگردان : Spike Lee

خلاصه داستان : «دالتن راسل» (کلایو اوون)، یک سارق بانک نامتعارف است و به سبب رو دست زدن و یک گام جلو بودن از نیروهای پلیس، تمامی تلاش های کارآگاه خونسرد پلیس، «کیت فریزر» (واشنگتن) را با شکست روبه رو کرده است. تا این که رئیس بانک (پلامر) از «مادلین وایت» (فاستر)، یک میانجی گر سرشناس، درخواست می کند برای حل مشکل و پایان دادن به گروگان گیری در بانک، کمکش کند…
خلاصه به زبان اصلی : A police detective, a bank robber, and a high-power broker enter high-stakes negotiations after the criminal’s brilliant heist spirals into a hostage situation.

برای نمایش کامل تمام اطلاعات فیلم کلیک کنید
Directed by  Spike Lee
Writing Credits (WGA)   Russell Gewirtz ... (written by)
Cast (in credits order) complete, awaiting verification  
Denzel Washington ... Detective Keith Frazier
Clive Owen ... Dalton Russell
Jodie Foster ... Madeleine White
Christopher Plummer ... Arthur Case
Willem Dafoe ... Captain John Darius
Chiwetel Ejiofor ... Detective Bill Mitchell
Carlos Andrés Gómez ... Steve
Kim Director ... Stevie
James Ransone ... Steve-O
Bernie Rachelle ... Chaim (as Bernard Rachelle)
Peter Gerety ... Captain Coughlin
Victor Colicchio ... Sergeant Collins
Cassandra Freeman ... Sylvia
Peter Frechette ... Peter Hammond
Gerry Vichi ... Herman Gluck
Waris Ahluwalia ... Vikram Walia
Rafael Osorio ... Bank Guard
Rodney 'Bear' Jackson ... Bank Guard
Daryl Mitchell ... Mobile Command Officer Rourke (as Daryl 'Chill' Mitchell)
Ashlie Atkinson ... Mobile Command Officer Berk
David Brown ... Mobile Command Officer Carnow
Robert C. Kirk ... Mobile Command Officer Borinsky
Frank Stellato ... Mobile Command Detective
Ken Leung ... Wing
Marcia Jean Kurtz ... Miriam Douglas
Ed Onipede Blunt ... Ray Robinson
Amir Ali Said ... Brian Robinson
Lemon Andersen ... Paul Guitierez
Samantha Ivers ... Nancy Mann
Peter Kybart ... Mayor
Jason Manuel Olazabal ... ESU Officer Hernandez
Jeff Ward ... ESU Officer Jesus
Anthony Mangano ... ESU Officer
Michael Devine ... ESU Officer
Ed Bogdanowicz ... ESU Officer
Aaron Vexler ... ESU Officer
Anthony Borowiec ... ESU Officer
Joe Coots ... ESU Officer
Lionel Pina ... Cop with Pizzas
Ken Ferrigni ... Redheaded Detective
Frank Hopf ... Barricade Officer
Robert Testut ... Barricade Officer
Craig M. Spitzer ... Seth Greenblatt (as Craig Marcus Spitzer)
Limary Agosto ... Gladys Perez (as Lily Agosto)
Patrick Illig ... Brad Stone
Frank Composto ... Eric Dodge
Rozanne Sher ... Hostage Woman
Rachel Black ... Katherine (as Rachel Matthews Black)
Gregory Dann ... Case's Bodyguard
Ben Crowley ... White's Assistant
Shon Gables ... CBS News Reporter
Dominic Carter ... NY1 News Anchor
Sandra Endo ... NY1 News Reporter
Kandiss Edmundson ... Madge
Al Palagonia ... Kevin
Florina Petcu ... Ilina
Agim Coma ... Borova
John Speredakos ... Officer Porcario
Baktash Zaher ... Zahir (as Baktash Khadem Zaher)
Ernest Rayford ... Men's Club Attendant
Vincent DiMartino ... Barber
Julian Niccolini ... Four Seasons Maitre d'
Ed Crescimanni ... Edwin
Brad Leland ... Ronnie (as Bradley Williams)
Rest of cast listed alphabetically:
Tiffany Adams ... Hostage (uncredited)
Kisha Batista ... Hostage (uncredited)
Robert Bizik ... Business Executive (uncredited)
Cherise Boothe ... Jeanette Davis - Bank Employee (uncredited)
John Borras ... ESU Cop (uncredited)
Rebecca Brillhart ... Four Seasons Server (uncredited)
Jay Charan ... Teller (uncredited)
Stany Coppet ... Businessman (uncredited)
Ed Cuffe ... NYPD Detective (uncredited)
Rue DeBona ... Bank Employee - Hostage (uncredited)
Michael Den Dekker ... Judge Pasqua (uncredited)
Joanie Ellen ... Faye Spencer (uncredited)
Edwin Freeman ... ESU Officer (uncredited)
Chuck Gerena ... ESU Officer / Ambulance Driver (uncredited)
Rashaad Ernesto Green ... Matthew Jones (Hostage) (uncredited)
Carla Greene ... Maria Luna (uncredited)
Turi Haim ... Cop (uncredited)
James Hook ... Security Guard (uncredited)
Enver Hoxha ... Himself (archive sound) (uncredited)
Van Hughes ... James Curran (uncredited)
Matt Jade ... ESU Officer (uncredited)
Julie Jei ... Wall Street Business Woman (uncredited)
Russ Klein ... Defense Attorney (uncredited)
Amanda Renee Knox ... Bank Employee (uncredited)
Steve Lord ... ESU Officer (uncredited)
Heather Male ... Katarina Anderson (uncredited)
Dominick Mancino ... Locksmith (uncredited)
Francis Mateo ... Bystander (uncredited)
John B. Nelson Jr. ... Pedestrian (uncredited)
Nancy Otero ... Wall Street Business Woman (uncredited)
James Donnell Quinn ... Hostage Irving Levine (uncredited)
Jamieson Rhyme ... Denis Lenford - Hostage (uncredited)
Michal Sinnott ... Lori Minitte (uncredited)
Alexander Sovronsky ... Civilian Bystander (uncredited)
Brandhyze Stanley ... NY 1 Reporter (uncredited)
Philippe Vonlanthen ... ESU Officer (uncredited)
Angel Wallace ... Sandra Velez- Hostage (uncredited)
Steven Weisz ... Wall Street Businessman (uncredited)
Create a character page for: Captain Coughlin Herman Gluck Vikram Walia Bank Guard Bank Guard Mobile Command Officer Berk Mobile Command Officer Carnow Mobile Command Officer Borinsky Mobile Command Detective Wing Ray Robinson Paul Guitierez Nancy Mann Mayor ESU Officer Hernandez ESU Officer Jesus Cop with Pizzas Redheaded Detective Barricade Officer Barricade Officer Seth Greenblatt Gladys Perez Brad Stone Eric Dodge Hostage Woman Katherine Case's Bodyguard White's Assistant CBS News Reporter NY1 News Anchor NY1 News Reporter Madge Kevin Ilina Borova Officer Porcario Zahir Men's Club Attendant Barber Four Seasons Maitre d' Edwin Ronnie Hostage Hostage Business Executive Jeanette Davis - Bank Employee ESU Cop Four Seasons Server Teller Businessman NYPD Detective Bank Employee - Hostage Judge Pasqua Faye Spencer Ambulance Driver Matthew Jones (Hostage) Maria Luna Cop Security Guard James Curran Wall Street Business Woman Defense Attorney Bank Employee Katarina Anderson Locksmith Bystander Pedestrian Wall Street Business Woman Hostage Irving Levine Denis Lenford - Hostage Lori Minitte Civilian Bystander NY 1 Reporter Sandra Velez- Hostage Wall Street Businessman Create » ? Produced by  Jonathan Filley ... co-producer
Brian Grazer ... producer
Karen Kehela Sherwood ... executive producer
Jon Kilik ... executive producer
Daniel M. Rosenberg ... executive producer
Kim Roth ... executive producer
Christian Stibbe ... film trailer producer
Music by  Terence Blanchard
Cinematography by  Matthew Libatique ... director of photography
Film Editing by  Barry Alexander Brown
Casting By  Kim Coleman ... (as Kim Taylor-Coleman)
Production Design by  Wynn Thomas
Art Direction by  Chris Shriver
Set Decoration by  George DeTitta Jr.
Costume Design by  Donna Berwick
Makeup Department  Carol 'Ci Ci' Campbell ... additional hair stylist
Larry M. Cherry ... hair stylist: Mr. Washington
Felice Diamond ... second makeup artist
Carl Fullerton ... makeup artist: Mr. Washington
Anita Gibson ... key makeup artist
Kathrina Miccio ... makeup artist
Kyra Panchenko ... makeup artist: Ms. Foster
Patricia Regan ... hair stylist: Mr. Owen / makeup artist: Mr. Owen
Brian Sheratt ... assistant hair stylist (as Brian Sherratt)
Ryan Trygstad ... hair stylist: Ms. Foster
Kenneth Walker ... key hair stylist
Christine Domaniecki ... makeup artist (uncredited)
Craig Lindberg ... third makeup artist (uncredited)
Production Management  Colin Cumberbatch ... production supervisor
Jonathan Filley ... unit production manager
Susan Lazarus ... post-production supervisor
Chris Emposimato ... unit production manager (uncredited)
Second Unit Director or Assistant Director  Mike Ellis ... first assistant director
Tracey Hinds ... second assistant director
Rodney 'Bear' Jackson ... second second assistant director (as Rodney M. Jackson)
Michael A. Pinckney ... second second assistant director (as Michael 'Boogie' Pinckney)
Jennifer D. Wilkins ... dga trainee
Art Department  Robert Antalocy ... carpenter
Shawn Batey ... assistant props
Martin Bernstein ... construction coordinator
Russell Bullock ... camera scenic artist (as Russell T. Bullock)
Gabu Camilo ... set dresser
Carmen Cárdenas ... art department production assistant
Chris DeTitta ... lead man (as Christopher DeTitta)
Dan DeTitta ... set decoration buyer (as Daniel DeTitta)
Amy Dholakia ... industrial scenic (as Amy S. Dholakia)
Christopher Doogan ... scenic foreman
James C. Feng ... assistant art director (as James Feng)
Paul Gaily ... set dresser (as Paul S. Gaily)
Zachary Austin Gidding ... art department production assistant (as Zachary Gidding)
Jeffrey L. Glave ... charge scenic artist
Steven Greenberg ... construction electric
Thomas Gregory ... shop craftsman
Vincent Guarriello ... key construction grip
John J. Herron ... construction grip (as Johnny Herron)
Leo Holder ... graphic artist
Doug Huszti ... assistant art director (as Douglas A. Huszti)
Ross Huttick ... assistant property master
Timothy Joliat ... set dresser
James Klotsas ... props
Stephen Krieger ... set dresser (as Steve Krieger)
James Maiello ... shop craftsman
Timothy Main ... construction foreman (as Tim Main)
Christopher G. Markunas ... carpenter
Dan Maslen ... storyboard artist
Christine Mayer ... assistant set decorator
Talia Mendillo ... industrial scenic / scenic industrial
Anthony Munafo ... assistant props
Leann Murphy ... art department coordinator
Erik Leif Nelson ... art department production assistant
John Oates Jr. ... set decorating foreman (as John Oats)
Arne Olsen Jr. ... construction grip
Arne Olsen ... key construction grip
Pete Ortiz ... construction production assistant
Ron Petagna ... stage carpenter
Timothy Powers ... set dresser
Peter Regnier ... set dresser
Malcolm Reid ... key shop crafts
Andrew Rossig ... carpenter
Michael Saccio ... property master (as Michael A. Saccio)
Zay Smith ... stage production assistant (as Zay V. Smith)
Audrey Soodoo-Raphael ... assistant art director (as Audrey Soodoo Raphael)
Alexander Toles ... set dresser
Andrew M. Velechenko ... shop craftsman
Jonathan Arkin ... assistant art director (uncredited)
Gerard V. Engrassia ... set dresser (uncredited)
Whitney Kyles ... buyer (uncredited)
Ross La Terra ... set dresser (uncredited)
Dylan Jude Sheridan ... set dresser (uncredited)
Sound Department  Jamie Baker ... foley editor
Dicken Berglund ... adr mixer
Carlie Bergman ... adr recordist
Dave Bihldorff ... sound re-recordist
David Boulton ... adr engineer
Jeanette Browning ... adr recordist
Kam Chan ... foley editor
Bob Chefalas ... additional sound re-recording mixer
Marko A. Costanzo ... foley artist (as Marko Costanzo)
Chris Fielder ... assistant sound editor
Tom Fleischman ... supervising sound mixer
Brian Gallagher ... adr recordist
Sean Garnhart ... foley mixer
Eugene Gearty ... sound effects designer
Peter Gleaves ... adr engineer (as Peter Greaves)
Ruth Hernandez ... assistant sound editor
Doc Kane ... adr engineer
Frank Kern ... foley supervisor
George A. Lara ... foley engineer
George Leong ... boom operator
Marissa Littlefield ... adr editor
Douglas Murray ... adr engineer (as Doug Murray)
Schavaria Reeves ... sound utility
Fred Rosenberg ... dialogue editor
William Sarokin ... production sound mixer
Steve F.B. Smith ... consultant: Dolby sound
Sara Stern ... apprentice sound editor
Philip Stockton ... supervising sound editor
Larry Wineland ... assistant sound editor
Allan Zaleski ... sound effects editor
Anguibe Guindo ... boom operator: additional photography (uncredited)
Ruth Hernandez ... adr assistant (uncredited)
Ken Ishii ... sound mixer: additional photography (uncredited)
Julie Wilde ... utility sound: additional photography (uncredited)
Special Effects by  Fred Buchholz ... special effects assistant
Steven Kirshoff ... special effects supervisor (as Steve Kirshoff)
Mark Bero ... special effects foreman (uncredited)
Visual Effects by  Eric Alba ... animaton supervisor / video game sequence: Gangstas iz Genocide
Ella Boliver ... digital compositor
Eric Cheng ... video game sequence: Gangstas iz Genocide
Patrick Clancey ... digital opticals
J. John Corbett ... visual effects
Mitch Deoudes ... video game sequence: Gangstas iz Genocide
Joseph DiValerio ... digital compositor
Jean-Renaud Gauthier ... video game sequence: Gangstas iz Genocide
Chris Halstead ... digital compositor: Big Film Design
Scott Leberecht ... video game sequence: Gangstas iz Genocide
Emil Kahr Nilsson ... digital effects artist: titles, Big Film Design
Alejandro Perez ... dustbuster
Danita Slaughter ... digital opticals editor
Casey Steffen ... video game sequence: Gangstas iz Genocide
Thomas Mathai ... data manager (uncredited)
Steven J. Scott ... digital intermediate colorist: EFilm (uncredited)
Stunts  Linton Alfred ... stunts
Roy T. Anderson ... stunts
Matt Berkoski ... stunts
Mike Burke ... stunts
Nicole Callender ... stunts
Phil Campanella ... stunts
Vince Cupone ... stunts
Roy Farfel ... stunts
Gabriel Hansen ... stunts
Verania Kenton ... stunts (as Verania E. Kenton)
David S. Lomax ... stunts (as David Lomax)
Harry Madsen ... stunts
John Patrick McLaughlin ... stunts (as Jack McLaughlin)
Mick O'Rourke ... stunts
Janet Paparazzo ... stunts
Christopher Place ... stunts
Thomas Place ... stunts
Jodi Michelle Pynn ... stunts
Jesus Ruiz ... stunts
Michael Russo ... stunts (as Mike Russo)
Elliot Santiago ... stunts
Derrick Simmons ... stunts
Manny Siverio ... stunts
Attika Torrence ... stunts (as Attika J. Torrence)
Anthony Vincent ... stunts
Jeff Ward ... stunt coordinator
Mike Burke ... stunt driver (uncredited)
Vince Cupone ... stunt double (uncredited)
Roy Farfel ... utility stunts (uncredited)
Jesus Ruiz ... utility stunts (uncredited)
Anthony Vincent ... stunt double: Clive Owen (uncredited)
Camera and Electrical Department  Leila Alaoui ... video production assistant (as Leila B. Alaoui)
Bill Almeida ... rigging gaffer (as William Almeida)
Rico Omega Alston ... video assist operator (as Rico O. Alston)
Tony Arnaud ... grip
Ethan Borsuk ... assistant camera
Tuesday P. Brooks ... video production assistant
Terrence Laron Burke ... best boy grip
Gregory Cahill ... grip (as Gregory C. Cahill)
Justin Cheatham ... electrician
Peter Colavito ... electrician
Luis Colon ... grip
Stephen Consentino ... Steadicam operator / camera operator: "a" camera
Lamont Crawford ... key grip
Benjamin D'Andrea ... grip
Kerwin DeVonish ... camera operator: video camera
Devin Donegan ... video assist operator (as devin J. Donegan)
Chris Drechsler ... electrician
Kris Enos ... second assistant camera
Jamie Fitzpatrick ... second assistant camera (as Jamie K. Fitzpatrick)
David Flanigan ... assistant camera
Pyare Fortunato ... first assistant camera
Max Frankston ... video assist operator
Samuel G. Friedman ... electrician
Michael Gallart ... lighting dude
Nicholas Hahn ... assistant camera
Gary Hildebrand ... genny electrician
Brian Jackson ... pictometry technical support
Willow Jenkins ... video assist
Jasper Johnson ... dolly grip (as Jasper L. Johnson III)
Alysha Lawrence ... video production assistant
David Lee ... still photographer (as David C. Lee)
Mark McDevitt ... assistant camera
Paul C. McKenna ... crane technician: Technocrane
Tim Metivier ... first assistant camera (as Timothy Metivier)
Malcolm Murray ... electrician (as Malcolm C. Murray)
Sean O'Brien ... grip
Hernan Otaño ... camera operator (as Hernan Michael Otaño)
Rocco Palmieri ... electrician
Justin Panzanaro ... rigging grip
James Parsons ... camera production assistant
Kabkeo Phothivongsa ... electrician
Kurt Rimmel ... dolly grip
Ryan Rodriguez ... electrician (as Ryan A. Rodriguez)
Sam Rosedietcher ... rigging grip
Peter Russell ... electrician
Ricardo Sarmiento ... camera operator
Pierson Silver ... camera loader
Darrin Smith ... best boy electric
Derrick Still ... genny electrician
Allen Stillman ... shop electrician
Phil Testa ... rigging best boy electric (as Philip Testa)
Joseph Trammell ... video coordinator (as Joe Trummel)
Craig Vaccaro ... rigging key grip (as Craig W. Vaccaro)
John Velez ... gaffer
Aurelia Winborn ... first assistant camera (as Aurelia J. Wilborn)
Michael 'Rodi' Rodia ... grip (uncredited)
J. Dan Wright ... electrician (uncredited)
Casting Department  Mo Link ... extras casting assistant
James Mottram ... extras casting assistant
Winsome Sinclair ... extras casting: Winsome Sinclair & Associates
Eve Streger ... casting assistant
Elizabeth Dean ... casting manager (uncredited)
Costume and Wardrobe Department  Careen Fowles ... costumer: men
Darlene Jackson ... costume shop supervisor
Colleen Morris ... seamstress
Laura Sewrey ... assistant costume designer
Paul A. Simmons Jr. ... costume supervisor
Omar J. Simmons ... costumer: women
Tsigie White ... costume assistant
Pattie J. Barbosa ... additional set costumer (uncredited)
Meg Thornton ... costume ager/dyer (uncredited)
Editorial Department  Terra Bliss-Alvarez ... digital intermediate producer (as Terra Bliss)
Dana Bloder ... supervisor: high definition dailies
Steve Bowen ... supervising digital colorist
Steve Calalang ... colorist: high-definition dailies
Sowoon Cho ... post-production secretary
Sam Daley ... colorist: high definition dailies
Ryan Denmark ... first assistant editor
Ben Estrada ... assistant: digital intermediate colorist
Leah Hamilton ... editorial post-production assistant
Ryan Helsley ... assistant digital intermediate producer
Alex Jablonski ... assistant editor
David Jefferson ... editorial post-production assistant (as David Jefferson Jr.)
Jack Lewars ... assistant color timer: Efilm
Curtis Lindersmith ... digital intermediate editor
Jason Pollard ... additional assistant editor (as Jason L. Pollard)
Misako Shimizu ... assistant editor
Andre Singleton ... editorial post-production assistant
Paul Tanzillo Jr. ... negative cutter (as Paul Tanzillo)
Joe Violante ... dailies advisor: Technicolor (as Joey Violante)
Samuel D. Pollard ... additional editor (uncredited)
Location Management  Beth Avery ... location assistant
Jean Chien ... assistant location manager
Guy Efrat ... location scout
Jennifer Hoopes ... assistant location manager: second unit
Malaika Johnson ... location assistant
Leni Kirschenbaum ... location assistant
Thomas R. Polleri ... location assistant
Jennifer Quesenbery ... location scout
Jessica Schulberg ... location assistant
Daniel Tresca ... location assistant (as Dan Tresca)
David Velasco ... location scout
Joseph White ... location manager
Music Department  Mark Adams ... musician: horn
Philip Ayling ... musician: oboe (as Phil Ayling)
Robert Becker ... musician: viola
Vincent Bennett ... music session assistant
Ishani Bhoola ... musician: violin
Charlie Bisharat ... musician: violin
Terence Blanchard ... conductor / musician: trumpet / orchestrator
Tom Boyd ... musician: oboe
Todd Bozung ... supervising music editor
Julian Bratolyubov ... music copyist
Denyse Buffum ... musician: viola
Robin Burgess ... music session coordinator
Darius Campo ... musician: violin
Larry Corbett ... musician: cello
Wade Culbreath ... musician: percussion
Douglas Davis ... musician: cello
Sandy DeCrescent ... music contractor (as Sandy De Crescent)
Marios Deleon ... musician: violin
Joel Derouin ... musician: violin
Howard Drossin ... orchestrator
Andrew Duckles ... musician: viola
Erica Duke ... musician: cello
Bruce Dukov ... concert master: violin
Timothy Eckert ... musician: bass
Steve Edelman ... musician: bass
Alan Estes ... musician: percussion
Don Ferrone ... musician: bass
Samuel Formicola ... musician: viola (as Sam Formicola)
Nick Franco ... musician: bass
Armen Garabedian ... musician: violin
Neil Garber ... musician: bass
Marc Gebauer ... scoring crew (as Marc Gbauer)
Rick Gerding ... musician: viola
Julie Gigante ... musician: violin
Pamela Goldsmith ... musician: viola
Galina Golovin ... musician: violin
Gregory T. Goodall ... musician: percussion (as Gregory Goodall)
Agnes Gottschewski ... musician: violin
Danny Greco ... musician: percussion (as Dan Greco)
Henry Gronnier ... musician: violin
Rowena Hammill ... musician: cello
Trevor Handy ... musician: cello
Jennie Hansen ... musician: viola
Tom Hardisty ... scoring crew
Greg Hayes ... score recordist
Todd Hemmenway ... musician: cello
Oscar Hidalgo ... musician: bass
Derrick Hodge ... musician: bass
Scott Hosfeld ... musician: viola
Piotr Jandula ... musician: viola
Tommy Johnson ... musician: tuba
Jim Kanter ... musician: first clarinet
Alan Kaplan ... musician: trombone
Ray Kobler ... musician: violin
Miran Kojian ... musician: violin
Victor Lawrence ... musician: cello
Roger Lebow ... musician: cello
Songa Lee ... musician: violin (as Songa Lee-Kitto)
Jon Lewis ... musician: trumpet
Dane Little ... musician: cello
Lora'nd Lokustza ... musician: violin
Charlie Loper ... musician: first trombone
Lionel Loueke ... musician: rhythm & lead guitar
David Low ... musician: cello
Marina Manukian ... musician: violin
Liane Mautner ... musician: violin
Malcolm McNab ... musician: first trumpet (as Malcolm McNabb)
Ed Meares ... musician: first bass
Kristy Morrell ... musician: horn
Marvin R. Morris ... music editor (as Marvin Morris)
Kenneth Munday ... musician: bassoon
Kathy Nelson ... executive in charge of music: Universal Pictures
Dan Neufeld ... musician: viola
Brian O'Connor ... musician: first horn
Michael O'Donovan ... musician: bassoon
Robin Olson ... musician: violin
Simon Oswell ... musician: first viola
Sid Page ... musician: violin
Alyssa Park ... musician: violin
Aaron Parks ... musician: piano
Nicolas Philippon ... musician: bass
Andrew Picken ... musician: viola
Karie Prescott ... musician: viola
Bill Reichenbach ... musician: trombone
John Reynolds ... musician: horn
Michele Richard ... musician: violin
Steve Richards ... musician: cello
Lynne Richburg ... musician: viola
Steve Roberts ... musician: clarinets
Tim Rodier ... music preparation
Jay Rosen ... musician: violin
Geri Rotella ... musician: flute
Peter Rotter ... orchestra contractor
Mark Sazer ... musician: violin (as Marc Sazer)
Steve Schaeffer ... musician: first percussion
George Scholes ... musician: cello
Kendrick Scott ... musician: drums
Oscar Seaton ... musician: drums
Jay Selvester ... scoring crew
Isabel Senger ... musician: violin
Stan Sharp ... musician: cello
Kirsten Smith ... scoring crew
Christina Soule ... musician: cello
Patrick Spain ... score assistant engineer
David Speltz ... musician: first cello (as Dave Speltz)
Tereza Stanislav ... musician: violin
Eric Sung ... musician: cello
George Thatcher ... musician: trombone
James Thatcher ... musician: french horn
Sebastian Toettcher ... musician: cello
Jeremy Underwood ... score mixing assistant
Michael Valerio ... musician: bass (as Mike Valerio)
Karen Van Sant ... musician: viola
Josefina Vergara ... musician: violin
Shalini Vijayan ... musician: violin
James Walker ... musician: flute
Roger Wilkie ... violin
Don Williams ... musician: percussion (as Donald Williams)
Brice Winston ... musician: saxophone
Frank Wolf ... music engineer / score mixer
Transportation Department  John Canavan ... transportation co-captain
Eugene O'Neill ... transportation captain (as Gene O'Neill)
Gabe Turiello ... transportation
Willow Jenkins ... driver: Spike Lee (uncredited)
Amber R. Kirsch ... transportation (uncredited)
Other crew  Melissa O. Adeyemo ... office production assistant
Leila Alaoui ... video production assistant
Kimi Armstrong Stein ... assistant: Mr. Grazer (as Kimi Armstrong)
Randall Balsmeyer ... title designer
Tanya Barringer ... office intern
Jackie Bazan ... unit publicist (as Jackie Bazan Ross)
Deborah Becker ... accounting clerk
Ed Bogdanowicz ... police technical advisor (as Detective Ed Bogdanowicz)
Tuesday P. Brooks ... video production assistant
Bridgett Brown ... intern
Mariamma Brown ... intern: 40 Acres Internship Program, Spelman College
Nicholas Brown ... set production assistant
Michael Buster ... pre-production dialect coach: Chiwetel Ejiofor
Vanessa N. Caesar-Lopez ... office production assistant
Shari L. Carpenter ... continuity
Neil Carter ... detective consultant (as Detective Neil Carter) / technical advisor
Juan Castilo ... assistant: Mr. Lee
J. John Corbett ... title designer
Jon Cotton ... office production assistant
Clara Cullen ... intern: 40 Acres Internship Program, Universidad de Cine, Buenos Aires - Argentina
Carl D. Davis ... asset production assistant (as Carl Davis)
Katherine DeJesus ... accounting clerk
Sara Demenkoff ... assistant: Ms. Sherwood
Carol DeVoe ... office production assistant
Leah Estrin ... assistant: Ms. Roth (as E. Leah Estrin)
Brian D. Fox ... marketing
Jennifer Zolten Freed ... post-production accountant (as Jennifer Freed)
Lowell Freedman ... set production assistant
Mykwain A. Gainey ... intern: 40 Acres Internship Program, Morehouse College
Jennifer Gaston-Gates ... second assistant accountant (as Jennifer Gaston)
Cecile George ... assistant parking coordinator
Oorlagh George ... assistant: Mr. Owen
Ileana Gurovich ... intern: 40 Acres Internship Program, Universidad de Cine, Buenos Aires - Argentina
Brad Harris ... assistant: Mr. Rosenberg
Charles Herzfeld ... dailies advisor: Technicolor
James Hook ... stand-in: Clive Owen
Kim Jackson ... assistant production coordinator
Willow Jenkins ... production IT support
Eddie Joe ... parking coordinator
Darren E. Johnson ... production assistant
Cary Jordan ... intern: 40 Acres Internship Program, Morehouse College
Timothy Kane ... consultant: MCC
Jason Lampkin ... administrative supervisor: 40 Acres (as Jason R. Lampkin)
Diana E. Latham ... production coordinator
Cinqué Lee ... video archivist (as Cinque Lee)
Yana Collins Lehman ... post-production accountant
Amy Lo ... assistant production coordinator
La Chante Lyles ... intern: 40 Acres Internship Program, Clark Atlanta University
Lorielle Mallue ... assistant: Ms. Foster
Theresa Marsh ... first assistant production accountant (as Theresa L. Marsh)
Lia Mayer-Sommer ... office production assistant
Tunga Kalinda Mbia ... intern: 40 Acres Internship Program, New York University (as Tunga Mbia)
Victoria Brown McCready ... payroll accountant
Parrish McLean ... set production assistant (as Parrish J. McLean)
Carla Meyer ... dialect coach
Ayodele Olatunji ... set production assistant
Rafael Osorio ... set production assistant
Amara Palacios ... intern: 40 Acres Internship Program, Universidad de Cine, Buenos Aires - Argentina
Heather Parish ... business manager: 40 Acres
Lenny Payan ... set production assistant
Jason Perez ... set production assistant
Kia Perry ... set production assistant
Mike Phillips ... production accountant
Jimmie Pinckney ... production assistant
Sofia A. Plana ... intern: 40 Acres Internship Program, Universidad de Cine, Buenos Aires - Argentina (as Sofia A. Plana Rodriguez)
Hakim Quest ... product placement and clearance
Christopher Bj Ramon ... office production assistant
Dee Rees ... intern: 40 Acres Internship Program, New York University (as Diandra Rees)
Guillaume Renberg ... remote head technician
Brandi Rice ... intern: 40 Acres Internship Program, Spelman College
Olimpia T. Rinaldi ... assistant accountant (as Olympia Rinaldi-Iodice)
Butch Robinson ... electronic press kit
Christina I. Rodriguez ... production assistant
Monty Ross ... internship coordinator: 40 Acres
Howard Samuelsohn ... dialect coach
Evelyn Santana ... publicist
Matthew Schneider ... set production assistant
Carmen L. Scott ... intern: 40 Acres Internship Program, University of North Carolina
William Sepulveda ... craft service
Jodi Shapera ... assistant accountant (as Jodi Shapera Yeager)
Luke Tomalin Sherman ... additional set production assistant
Konstantine Simakis ... office production assistant
Earl Smith ... liaison: 40 Acres
Magdalena Steffenhagen ... set production assistant (as Magdalena Berger)
Jesse Thompkins III ... office production assistant (as Jesse Thompkins)
Alexandra Torterotot ... office production assistant
Freddy Turner ... intern: 40 Acres Internship Program, University of Miama
Eva Vedock ... craft service
Steven Wargo ... craft service
Ryder Washburn ... armorer
Ricky R. Weaver ... set production assistant (as Rick Weaver II)
Randy Wilkins ... intern: 40 Acres Internship Program, New York University
Ariel Winograd ... intern: 40 Acres Internship Program, Universidad de Cine, Buenos Aires - Argentina
Neil Winterlich ... production assistant
Jerrin DeLoatch ... executive assistant to daryl mitchell (uncredited)
Rena Hanover ... production assistant (uncredited)
Eric Leblanc ... Translator French Subtitles DVD Extras (uncredited)
Thanks  Neil Carter ... special thanks

کیفیت: BRrip 720p | کدک تصویر: ViDl | فرمت: mkv | رزولوشن:1280 x 544 مدت زمان : 129 min
نسخه بدون دوبله فیلم Inside Man
حجم :700 مگابایت

کیفیت: BRrip 1080p | کدک تصویر: anoXmous | فرمت: mp4 | رزولوشن:1920 x 816 مدت زمان : 129 min
نسخه بدون دوبله فیلم Inside Man
حجم :1.59 گیگابایت

کیفیت: BRrip 720p | کدک تصویر: ViDl | فرمت: mkv | رزولوشن:1280 x 544 مدت زمان : 129 min
نسخه دوبله فارسی بدون حذفیات (دو زبانه) Inside Man
حجم :814 مگابایت

کیفیت: BRrip 1080p | کدک تصویر: ViDl | فرمت: mkv | رزولوشن:1920 x 816 مدت زمان : 129 min
نسخه دوبله فارسی بدون حذفیات (دو زبانه) Inside Man
حجم :1.70 گیگابایت


دانلود صوت دوبله بصورت جداگانه
مدت زمان : 2:08:36 - 2:08:43

راهنما

درباره nevisande :

معادله فوق حل کنید *

کپی برداری از سایت هیچ مشکلی ندارد جهت حمایت از ما لطفا منبع را ذکر کنید - سایت VIDL.IR در قبال محتوای سایت های تبلیغ دهنده و لینکهای موجود در پایین سایت هیچ مسئولیتی نخواهد داشت!