عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵

خانه » تفکیک کیفیت » DVDRip » دانلود فیلم Addiction Incorporated 2011

دانلود فیلم Addiction Incorporated 2011

دانلود فیلم Addiction Incorporated 2011 با لینک مستقیم

کیفیت های (DVDrip) اضافه شد

دانلود فیلم Addiction Incorporated 2011

منتشر کننده فایل: VIDL.IR
ژانر : مستند, بیوگرافی
امتیاز : ۷٫۳ از ۱۰ – میانگین رای ۷۷ نفر
مدت زمان : ۱۰۰ دقیقه
زبان : انگلیسی
فرمت : MKV
محصول : آمریکا
ستارگان : Danny Abel, Phil Barnett , Herbert Barry III
کارگردان : Charles Evans Jr.

خلاصه داستان : زمانی که یک محقق مواد مخدر توسط یک شرکت تولید دخانیات استخدام می شود، چیزهای غیرمنتظره ای را میبیند که فکر تشکیل یک کمپین به سرش میزند که…
خلاصه به زبان اصلی : When a young drug researcher is hired by a tobacco company, Victor DeNoble unexpectedly discovers the ingredients of addiction and fuels a national campaign to have it regulated.

برای نمایش کامل تمام اطلاعات فیلم کلیک کنید
Directed by  Charles Evans Jr.
Cast  
Danny Abel ... Himself
Phil Barnett ... Himself
Herbert Barry III ... Himself
Neal Benowitz ... Himself
Walt Bogdanich ... Himself
Joe Bruno ... Himself
John Coale ... Himself
Greg Connolly ... Himself
Camella DeNoble ... Herself
Carol DeNoble ... Herself
Victor DeNoble ... Himself
Cliff Douglas ... Himself
Thomas Doyle ... Himself
Marc Edell ... Himself
Sharon Eubanks ... Herself
Blake J. Evans ... Tabacco Executive
William Farone ... Himself
Jack Henningfield ... Himself
Russ Herman ... Himself
Phil Hilts ... Himself
Anne Jeltema ... Herself
David Kessler ... Himself
Cal Koury ... Himself
Myron Levin ... Himself
Gary Light ... Himself
Paul Mele ... Himself
Michael C. Moore ... Himself
Matt Myers ... Himself
Steve Parrish ... Himself
Bruce Reed ... Himself
Joseph Rice ... Himself
William Schultz ... Himself
Keith Summa ... Himself
Henry Waxman ... Himself
Ron Wyden ... Himself
Atilla Salih Yücer ... (voice)
Dan Zegart ... Himself
Mitch Zeller ... Himself
Create a character page for: Tabacco Executive Create » ? Produced by  Prudence Arndt ... archival producer
Kathryn Dean ... line producer
Devorah DeVries ... co-producer
Charles Evans Jr. ... producer
John Miller-Monzon ... field producer / story producer
Stephen Mitchell ... co-producer
Scott Nathan ... associate producer
Charmaine Parcero ... producer
Michelle Sullivan ... archival producer
Music by  Samite Mulondo
Cinematography by  Igor Martinovic
Peter Nelson
Film Editing by  Kristen Huntley
Jay Keuper
Anthony Simon
Set Decoration by  Shawn Annabel
Silvia Mazzarri
Second Unit Director or Assistant Director  Kit Bland ... second assistant director
Attila Yucer ... first assistant director
Art Department  Phil Dorling ... property master
Scott Griswold ... leadman
Eric Hora ... additional swing
Kurt Komoda ... storyboard artist
Michael Krumholz ... additional swing
Sharon Lomofsky ... set designer
Josh Wilson ... additional swing
Sound Department  Adriano Bravo ... sound recordist
Jim Choi ... sound recordist
Jim Gilchrist ... sound recordist
John D. Gooch ... sound recordist (as John Gooch)
Tom Hohmann ... sound recordist
Jack Hutson ... sound recordist
Dan Izen ... sound recordist
Ryan Kennedy ... sound recordist
Caleb Mose ... sound recordist
Glenfield Payne ... supervising sound editor
Mary Ellen Porto ... sound editor
Len Schmitz ... sound recordist
Reilly Steele ... re-recording mixer
Jeffrey Stern ... dialogue editor
Michael Stewart ... sound recordist
Dustin Tuccillo ... sound recordist (as Dustin McShane)
Damian Volpe ... supervising sound editor
Chris Ward ... sound recordist
Dick Williams ... sound recordist
Paul Yurt ... sound engineer
Dror Gescheit ... mix technician (uncredited)
Visual Effects by  Seth Brau ... graphics
Camera and Electrical Department  Gary Azzinaro ... additional camera
Michael Chin ... additional camera
Tom Diperna ... additional camera
Charles Evans Jr. ... still photographer
Bill Floyd ... first assistant camera
Christopher Gleaton ... first assistant camera
Tom Green ... best boy
Nicholas Hahn ... first assistant camera
Alvah Holmes ... d.i.t. tech
David Isern ... steadicam operator
Dan Krauss ... additional camera
Al Marinelli ... additional camera
Ed Marritz ... additional director of photography
Manuel Moreno ... best boy grip
Paul Niccolls ... additional cinematographer / additional director of photography
Antonio Rossi ... additional director of photography
Matt Schuman ... gaffer
Stephen Siddell ... camera operator
Zachary Sullivan ... key grip (as Zach Sullivan)
Guillermo Tuñon ... additional digital imaging technician
Jon Whitacker ... best boy electric
Animation Department  Mette Ilene Holmriis ... animator
Casting Department  Dann Fink ... voice-over casting
Jennifer Halpern ... casting (as Jen Halpern)
Costume and Wardrobe Department  Sara Hersh ... wardrobe production assistant
Editorial Department  Jon Fordham ... on-line editor
Rachel Loube ... second assistant editor
Chris McCue ... assistant editor
Baharon Thomas ... assistant on-line editor
Matthew Troyansky ... first assistant editor
Vincent F. Welch ... assistant editor
Location Management  Malcolm Alston ... location scout
Graham Goetz ... location manager
Jason Kadlec ... location manager
Music Department  Tony Cedras ... musician
David Cullen ... musician
Morris Goldberg ... musician
Jeff Haynes ... musician
Samite Mulondo ... vocals
Transportation Department  Jose Guiterrez ... parking coordinator
Other crew  Kyle Abraham ... rat dance choreography
Jay Ausubel ... extra
Dustin Bear ... extra
Gayla Best ... caterer
Christopher Bivona ... office intern
Kit Bland ... extra
Alex Bone ... extra
Paul Bosche ... extra
Chris Briley ... production assistant
Peter Brinsden ... extra
Candie Broxson ... production accountant
Gary Cangelosi ... extra
Lucy Carroll ... craft services production assistant
Seth Coen ... extra
David Cromett ... voice-over
Jeremy Cropf ... office intern
Katie Cunningham ... extra
George W. Dean III ... extra
Frank DeFreitas ... extra
Phil Dorling ... extra
David Douglas ... extra
Perry Eisner ... extra
Kathleen Emmans ... extra
Blake J. Evans ... cast
Alan Farris ... production assistant
F. Mickey Flagler ... extra
Sam Furnival ... office intern
Douglas Gardner ... extra
Joyce Goldenbaum ... animals trained by
Donald Gomez ... extra
Jillian Gottlieb ... extra
Vangie Griego ... pre-production consultant
Alfred Gundry ... production assistant (as Alfred 'Fred' Gundry)
Suzi Gunn ... production assistant
Robbie Haddad ... set production assistant
Bethanne Haft ... extra
Wayne Han ... key set production assistant
Tai Harris ... production assistant
Brent Hearn ... production assistant
Helen Herbert ... extra (as Helen McTernan)
Sara Hersh ... background production assistant / office intern
Michelle Hill ... extra
Kevin Howard Jr. ... extra
Alvin Hysong ... extra
Matthew Infante ... office intern / set production assistant
Joseph Jagde ... extra
Nancy Jarry ... assistant to Charles Evans Jr.
Steven Kaufman ... extra
Elizabeth Kay ... production assistant
Wilder W. Knight II ... legal consultant (as W. Wilder Knight II)
Cal Koury ... extra
Charles Laramy ... extra
Bob Leonard ... extra
Jeffrey Leshanky ... extra
Myron Levin ... research consultant
Feifei Ling ... set production assistant
David Magdael ... publicist
Florence Marcisak ... extra
Jasmine Matos ... production assistant / set production assistant
Silvia Mazzarri ... art production assistant
Martin McColgan ... extra
Teri Merry ... extra (as Terese Merry)
Hugh Milstein ... digital darkroom master
Michael Morana ... extra
Suzanne Morianz ... extra
Daniel Nicholas ... extra
Colin Nusbaum ... researcher
Patrick Obrien ... extra
Doug Petrullo ... set production assistant
Richard Poe ... voice-over
Bruce Reed ... interviewee
Jon Reiss ... consultant
Robert Restivo ... extra
Jason Rueda ... set production assistant
Ben Saltzman ... art production assistant
Robert Schulman ... extra
Nicholas T. Searless ... extra
Adam J. Segal ... publicist
Irene Shifman ... extra
Nancy Shon ... set production assistant
Davindra Sooknanan ... production assistant
Kathy Sperduto ... animal handler
Larry Stack ... extra
Cliff Staebler ... extra
Robert Stein ... legal consultant
David Stern ... extra
Thomas Michael Taylor ... extra
John E. Usavage ... extra
Dean R. Waters ... extra
Grace Watkins ... extra
Gary Waxler ... production assistant
Lauren Gray Weinerth ... extra
Don Whittemore ... transcription
Ron Wyden ... interviewee
Philip Yacoub ... production assistant
Thanks  Camila DeNoble ... special thanks
Carol DeNoble ... special thanks
Kimi DeNoble ... special thanks
Mark A. Gochman ... special thanks (as Mark Gochman)
Joy Holloway-D'Avilar ... special thanks
Tony Lee ... special thanks
Paul Mele ... special thanks
Christa Ognissanti ... special thanks
Melissa Pierce ... special thanks
Carlos Rodriguez ... special thanks
Gerald Sauer ... special thanks

کیفیت: DVDrip | کدک تصویر: ViDl | فرمت: mkv | رزولوشن:720 x 406 مدت زمان : 100 min
نسخه بدون دوبله فیلم Addiction Incorporated
حجم :532 مگابایت

راهنما

درباره nevisande :

معادله فوق حل کنید *

کپی برداری از سایت هیچ مشکلی ندارد جهت حمایت از ما لطفا منبع را ذکر کنید - سایت VIDL.IR در قبال محتوای سایت های تبلیغ دهنده و لینکهای موجود در پایین سایت هیچ مسئولیتی نخواهد داشت!