انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵

خانه » تفکیک کشور سازنده » آمریکا » دانلود انیمیشن Ice Age: The Meltdown 2006

دانلود انیمیشن Ice Age: The Meltdown 2006

دانلود انیمیشن Ice Age: The Meltdown 2006 با لینک مستقیم

کیفیت های (BRrip 720p BRrip 1080p) اضافه شد

دانلود انیمیشن Ice Age: The Meltdown 2006

منتشر کننده فایل: VIDL.IR
ژانر : انیمیشن, اکشن, ماجراجویی
امتیاز : ۶٫۹ از ۱۰ – میانگین رای ۱۹۹,۸۴۳ نفر
مدت زمان : ۹۱ دقیقه
زبان : انگلیسی
فرمت : MKV
محصول : آمریکا
ستارگان : Ray Romano, John Leguizamo , Denis Leary
کارگردان : Carlos Saldanha

خلاصه داستان : منفرد، سید و دیگو در می یابند که عصر یخبندان رو به اتمام است، و با دیگران برای رفتن به زمین‌های بلندتر، همراه می شوند. در طول این سفر آن‌ها می فهمند که منفرد تنها ماموت پشمالو باقیمانده در دنیا نیست.
خلاصه به زبان اصلی : Manny, Sid, and Diego discover that the ice age is coming to an end, and join everybody for a journey to higher ground. On the trip, they discover that Manny, in fact, is not the last of the woolly mammoths.

برای نمایش کامل تمام اطلاعات فیلم کلیک کنید
Directed by  Carlos Saldanha
Writing Credits   Peter Gaulke ... (screenplay) &
Gerry Swallow ... (screenplay) &
Jim Hecht ... (screenplay)
 
Peter Gaulke ... (story) and
Gerry Swallow ... (story)
Cast (in credits order) complete, awaiting verification  
Ray Romano ... Manny (voice)
John Leguizamo ... Sid (voice)
Denis Leary ... Diego (voice)
Seann William Scott ... Crash (voice)
Josh Peck ... Eddie (voice)
Queen Latifah ... Ellie (voice)
Will Arnett ... Lone Gunslinger Vulture (voice)
Jay Leno ... Fast Tony (voice)
Chris Wedge ... Scrat (voice)
Peter Ackerman ... Dung Beetle Dad (voice)
Caitlin Rose Anderson ... Glypto Boy Billy / Beaver Girl (voice)
Connor Anderson ... Rhino Boy / Beaver Boy (voice)
Joseph Bologna ... Mr. Start (voice)
Jack Crocicchia ... Elk Boy (voice)
Peter DeSève ... Condor Chick (voice)
Nicole DeFelice ... Start Girl (voice)
Debi Derryberry ... Diatryma Mom (voice)
Marshall Efron ... Start Dad (voice)
Tom Fahn ... Stu / Male Ox (voice)
Jason Fricchione ... Molehog Grandpa / Shovelmouth Male (voice)
James Edmund Godwin ... Traffic Vulture (voice)
George Jacobs ... Beaver Dad (voice)
Clea Lewis ... Female Mini Sloth / Dung Beetle Mom (voice)
Brian Scott McFadden ... Glyptodon (voice) (as Brian McFadden)
Jansen Panettiere ... Shovelmouth Boy (voice)
Gregory Romano ... Start Boy 1 (voice)
Matt Romano ... Start Boy 2 (voice) (as Matthew Romano)
Stephen Root ... Aardvark Dad (voice)
Carlos Saldanha ... Dodo (voice)
Manoela Scarpa Saldanha ... Molehog Kid 1 (voice)
Sofia Scarpa Saldanha ... Molehog Kid 2 (voice)
Reyna Shaskan ... Diego's Bird Girl (voice)
James Sie ... Freaky Male (voice)
Cindy Slattery ... Aardvark Mom (voice)
Mindy Sterling ... Female Ox (voice)
Alex Sullivan ... James (voice)
Renée Taylor ... Mrs. Start (voice)
Alan Tudyk ... Cholly (voice)
Emily Anderson ... (voice)
Jack Angel ... (voice)
Shane Baumel ... (voice)
Bob Bergen ... (voice)
Claudia Besso ... (voice)
Kyle J. Bogert ... (voice)
Rodger Bumpass ... (voice)
Paul Butcher ... (voice)
Blanca Camacho ... (voice)
John Cygan ... (voice)
Jennifer Darling ... (voice)
Olivia DeLaurentis ... (voice)
Harrison Fahn ... (voice)
Bill Farmer ... (voice)
Crispin Freeman ... Additional Voices (voice)
Spencer Lacey Ganus ... (voice)
Jess Harnell ... (voice)
Tim Kirkpatrick ... (voice)
David H. Kramer ... (voice)
Sherry Lynn ... (voice)
Danny Mann ... (voice)
Laura Marano ... (voice)
Madeleine Martin ... (voice)
Matt McCarthy ... (voice) (as Matthew P. McCarthy)
Mickie McGowan ... (voice)
Laraine Newman ... (voice)
Jan Rabson ... (voice)
Zack Shada ... (voice)
Thomas Sharkey ... (voice)
Ross Simanteris ... (voice)
Rachel Diaz-Stand ... (voice) (as Rachel Stand)
Ariel Winter ... (voice)
Create a character page for: Additional Voices Create » ? Produced by  Lori Forte ... producer
Bob Gordon ... line producer
Christopher Meledandri ... executive producer
Chris Wedge ... executive producer
Music by  Will Edwards ... (original music by)
John Powell
Cinematography by  Craig Anthony Grasso
Film Editing by  Harry Hitner
Casting By  Christian Kaplan
Art Direction by  Thomas Cardone
Production Management  Bruce Anderson ... production manager
Samantha Berg ... assistant production manager
Jeannine Berger ... post-production supervisor
Debra K. Chinn ... international post production executive
Jason Fricchione ... assistant production manager
Ilyssa Katz ... assistant production manager: lighting, paint
Angela Macias ... assistant production manager
Meredith McIvor ... assistant production manager
Sean M. Murphy ... assistant production manager: effects
Anthony Nisi ... production supervisor
Fred Weinberg ... associate production manager: animation
Patrick Worlock ... associate production manager: layout
Art Department  Andrea Blasich ... sculptor
Bob Camp ... story artist
Peter Clarke ... conceptual designer
Mike Defeo ... head of modeling / sculptor
Karen Disher ... story artist
Nash Dunnigan ... layout workbook artist
William H. Frake III ... story artist
Martin Fuller ... story artist (as Martin Lee Fuller)
Chris Gilligan ... story artist
Michael Knapp ... visual development artist (as Mike Knapp)
Robert MacKenzie ... design and color
Tony Maki ... story artist
Moroni ... story artist
Daniel Lopez Muñoz ... visual development artist (as Daniel Lopez Munoz)
Wilbert Plijnaar ... additional story artist
Gareth Porter ... set dressing lead
Chris Renaud ... story artist
Dan Shefelman ... story artist
Adam Van Wyk ... additional story artist
James Willingham III ... set dresser
Rafael Zentil ... story artist
Sound Department  David Acord ... assistant sound editor
Panos Asimenios ... dubbing mixer
Chris Barron ... digital transfer (as Christopher Barron)
Tim Burby ... digital editorial services
Derek Casari ... adr engineer
John Countryman ... digital transfer
Edwin Dunkley ... video services (as Ed Dunkley)
Will Edwards ... sound recordist
Sean England ... foley recordist
Greg Farrell ... sound recordist
Will Files ... assistant sound designer (as William Files)
Kim Foscato ... assistant supervising sound editor
Sue Fox ... foley editor (as Suzanne Fox)
Jonathan Greber ... digital transfer
Ellen Heuer ... foley artist
Samuel H. Hinckley ... foley editor
Lora Hirschberg ... sound mixing
David C. Hughes ... sound effects editor (as David Hughes)
Nick Inhofe ... sound effects recordist
Jonathan Jory ... dialogue recordist
Nikola Kokotovic ... sound dubbing supervisor: serbian
Roy Latham ... adr recordist / dialogue mixer
David Lucarelli ... adr recordist / foley recordist
Alan Mays ... engineering services
Stuart McCowan ... adr editor
Steve Morris ... engineering services
Douglas Murray ... supervising sound editor
Cheryl Nardi ... assistant sound editor
Al Nelson ... sound effects editor
Morten Folmer Nielsen ... adr editor / adr recordist
Jordan O'Neill ... DTS Sound Mastering Engineer
Troy Porter ... adr mixer
Brandon Proctor ... mix technician
Charleen Richards ... dialogue and adr recording
Frank Rinella ... foley mixer (as Frank Aglieri-Rinella)
Philip Rogers ... adr recordist
Ronald G. Roumas ... machine room operator (as Ron Roumas)
Christopher Scarabosio ... sound mixing
Julie Soucek-Munnik ... engineering services: IT (as Julie Soucek)
Amy Teague ... apprentice
Randy Thom ... sound designer / sound mixing / supervising sound editor
George Thompson ... dialogue adr recordist
Dennie Thorpe ... foley artist
Dino Tomelden ... engineering services: IT
John Torrijos ... video services (as John 'J.T.' Torrijos)
Jana Vance ... foley artist
Marshall Winn ... adr editor
Clayton Wood ... engineering services
Gwendolyn Yates Whittle ... supervising sound editor
Marko A. Costanzo ... foley artist (uncredited)
Gary A. Hecker ... foley artist (uncredited)
George A. Lara ... foley mixer (uncredited)
Linda Lew ... foley recordist (uncredited)
Brian Magerkurth ... re-recordist (uncredited)
Tim Maxwell ... re-recordist (uncredited)
John Soukup ... sound transfer (uncredited)
Brian Turner ... assistant sound editor: adr logger, los angeles (uncredited)
Special Effects by  Heather M. Shepherd ... model maker
Visual Effects by  Alexander Adell ... technical director
Lynn Bacino ... lighting technical director
Victor Banks ... digital paint artist
Andrew Beddini ... senior lighting lead
Wim Bien ... character animator
Sebastian Bilbao ... effects technical director
Simon Brown ... senior technical director: effects sequence supervisor
Ian M. Burkard ... modeler
Ian D. Butterfield ... materials technical director
Danielle Cambridge ... senior technical support lead
Jon Campbell ... visual effects
Luis Cataldi ... digital artist
Robert V. Cavaleri ... effects supervisor
Dan Cayer ... digital compositor: Blue Sky Studios / lighting technical director: Blue Sky Studios
Dan Chaika ... digital effects technical director
Eldar Cholich ... digital compositor / lighting technical director
Sheldon Chow ... fur technical director / materials technical director / modeler
Rhett Collier ... effects lead
Michael B. Comet ... rigging artist
Shaun Cusick ... co-head of modeling / sculptor
Patrick Danaher ... animator
Jason Davies ... character rigger
Jonathan Davis ... lighting technical director
Tamir Sammy Diab ... compositor (as Tamir Diab) / lighter (as Tamir Diab)
Aaron DiMunno ... fur technical director
Diana Diriwaechter ... lighting technical director
Michael Eringis ... materials supervisor
David Esneault ... lighting supervisor
Harold Fraga ... lighting technical director
Kiki Francoise ... lighting technical director (as Kiki Lippman)
Kirk Garfield ... visual effects lead
Allan Gersten ... fx technical director: Blue Sky Studios
Nick Gibbons ... technical animator
Stephen Gressak ... character rigger
Eric Grimenstein ... effects technical director
Brian A. Hill ... materials technical director
Brien Hindman ... modeler
Nickie Huai ... lighting technical director
Ben Kilgore ... character rigger
Michael Kingsley ... technical lead
Jamie Kirschenbaum ... effects technical director
Alen Lai ... effects technical director
Ken Lee ... additional lighting technical director
Joe Lilli ... lighting and technical assistant
Seth Lippman ... effects technical director
Rosalinda Malibiran ... lighting technical director
Erik Malvarez ... character rigger
Joe Mandia ... character animator
Melanie Martini ... rendering technical support
Luke Martorelli ... master lighting artist
Raphael Matto ... materials technical director
Eric Maurer ... fur and feathers supervisor
Brett McConnell ... lighting technical director
David V. Mei ... modeler / senior digital paint artist
Salvatore Melluso ... senior modeler
Karyn V.B. Monschein ... layout artist (as Karyn Monschein)
Daniel Patrick O'Brien ... sequence lighting lead
Cosku Ozdemir ... effects technical director: Blue Sky Studios
Luis Pages ... effects technical director
Sean Palmer ... effects technical director
Pete Paquette ... character animator
James Parente ... set dresser
John A. Patterson ... visual effects
David Ryan Phalen ... effects technical director: Blue Sky Studios
Elvira Pinkhas ... effects technical director
Mark Piretti ... rigging supervisor
Arun Ram-Mohan ... lighting technical director
Jacob Richards ... lighting technical director
Matt Roach ... effects technical director
Edward Robbins ... modeler
Alan Rogers ... animator
Aaron M. Ross ... additional grass / fur technical director / lighting technical director
Ari Rubenstein ... digital compositor: Blue Sky Studios
Nicole Samarron ... digital/paint compositor
Monika Sawyer ... lighting technical assistant / visual effects technical director
Andrew Schneider ... effects technical director
Jon Schroth ... technical director
Baaron Schulte ... visual effects artist
Scott Sharp ... senior character rigger
Ahmed Shehata ... character rigger
Daniel Ken Shimmyo ... materials technical director / modeler
John Siczewicz ... senior digital artist
Jeeyun Sung ... lighting lead
Prapanch Swamy ... lighting technical director
Peter Szewczyk ... lighting & compositing technical director
Dann Tarmy ... digital compositor / lighting technical director
Gary Telfer ... 3D layout artist / additional paint artist
Radhika Thirunarayanan ... materials technical director
John David Thornton ... visual effects animator
Nikki Tomaino ... materials technical director
Quan Tran ... lighting technical assistant
Michael J. Travers ... computer graphics supervisor
Haji Uesato ... sequence lighting lead
Stephen Unterfranz ... character rigger / effects technical director
Bryan Useo ... modeling technical director
Motoko Wada ... modeler
David Walden ... character rigger
Daniel Williams ... modeler
Jamie Williams ... fur and feather technical lead / technical director
Jerril Yoo ... production engineer
Joseph Yoo ... character rigger
Terry Ziegelman ... lighting technical director
Thomas Mathai ... data manager (uncredited)
Camera and Electrical Department  Brian P. Dean ... lighting technician (as Brian Dean)
Animation Department  Jeff Beazley ... workbook layout artist
Wim Bien ... character animator
Andrea Blasich ... additional workbook artist
James Bresnahan ... animation supervisor / animator
Nick Bruno ... animator
James Campbell ... animation: camera / animator
Robert Cardone ... layout supervisor
Scott Carroll ... animator / character animator
Jony Chandra ... story artist
Raul Chavez ... animator
Kevin Chesnos ... animator
Jerod Chirico ... animator
Galen T. Chu ... animation supervisor (as Galen Tan Chu)
Jonathen Collins ... animator
David Couchariere ... animator
Allen Dam ... production consultant
Hans Dastrup ... senior animator: Eddie
Jason Davies ... character technical director
Rylan Davies ... character animator
Ron DeFelice ... color key artist
Ryan Denniston ... animator
Peter DeSève ... character designer
Paul Diaz ... character animator
Thierry DiDonna ... character animator
Aaron DiMunno ... final layout artist
Paul Downs ... animator
Scott Farrell ... character animator / layout assistant
David Figliola ... character animator / layout artist
Jeff Gabor ... animator
David Gallagher ... animator
Dean Gordon ... additional color key artist
Aaron J. Hartline ... lead animator
Tom Humber ... workbook layout artist
Leif Jeffers ... animator
Xiangyuan Jie ... color key artist
Bruce Kuei ... character animator
Ken Lee ... workbook layout artist
Moonsung Lee ... animator
Alex Li ... layout artist
Jean Lin ... animator
Chip Lotierzo ... animator
Robin Luera ... animator
Wesley Mandell ... character animator
Jason Martinsen ... animator
Chris Wolfgang Mauch ... additional workbook artist
Rich McKain ... animator
Peter Moehrle ... additional color key artist
Felipe Morell ... additional workbook artist
P. Jeep Naarkom ... animator
Juan Carlos Navarro Carrión ... senior animator (as Juan Carlos Navarro Carrion)
Peter Nguyen ... additional color key artist
David S. Peng ... animator
Antonin Plante ... animator
Robyne Powell ... animator
Andreas Procopiou ... animator
Mika Ripatti ... animator
Nickolas Rosario ... animator
Derek Rozmes ... animator
Amber Rudolph ... animator (as Amber Martorelli)
Jessica Sances ... character animator
Tom Saville ... character animator
Chad Sellers ... animator
Jeremy Shaw ... animator
Oliver Staeubli ... animation technical assistant
Melvin Tan ... character animator
Gary Telfer ... 3D layout artist / additional paint artist
Kevin Thomason ... layout artist
Mike Thurmeier ... supervising animator
Zachary Torok ... character animator
David Torres ... lead animator
Steve Warbrick ... animatic artist
Royce Wesley ... lead animator
Stephen L. Wong ... animator
James Chiang ... animator (uncredited)
Casting Department  Mickie McGowan ... group adr voice casting
Editorial Department  Gary Burritt ... negative cutter
Erin Crackel ... assistant editor
Natasha Leonnet ... digital intermediate color timer
Jack Lewars ... assistant color timer: Efilm
Tim Nordquist ... co-editor
Jim Passon ... color timer
Craig Paulsen ... associate editor
Amy Pawlowski ... digital intermediate editor
Randy Trager ... first assistant editor
Music Department  Pete Anthony ... conductor
Elin Carlson ... chorus
Thomas A. Carlson ... music editor (as Tom Carlson)
David Channing ... scoring editor
Randy Crenshaw ... featured vocalist
Debbi Datz-Pyle ... orchestra contractor
Brad Dechter ... orchestrator
George Doering ... musician
Monique Donnelly ... vocals: soloist
Bruce Dukov ... concert master
Bruce Fowler ... orchestrator
Germaine Franco ... assistant to composer
Mark Graham ... music librarian
Randy Kerber ... orchestrator
Mike Knobloch ... music executive
Tim Lauber ... score recordist
Edie Lehmann Boddicker ... vocal contractor
Jason Lloyd ... scoring crew / scoring stage manager
James McKee Smith ... additional music arranger / additional music programmer / additional orchestrator / composer: additional music
Mark McKenzie ... orchestrator
Shawn Murphy ... score mixer
Dan Navarro ... featured vocalist
Daniel Nielsen ... composer: trailer music
Victor Pesavento ... music preparation
Steven L. Smith ... music preparation
Tom Steel ... scoring stage manager
Bill Talbott ... scoring technician
James Thatcher ... musician: french horn
John Ashton Thomas ... additional music arranger / additional music programmer / additional orchestrator / composer: additional music
Karen Whipple ... featured vocalist
Joe Zimmerman ... music preparation
Gina Zimmitti ... orchestra contractor
Other crew  Jinyi Baird ... production coordinator: lighting, paint
LaWanda Black ... assistant: Queen Latifah
Joe Bonomo ... systems administrator
Jitendra Borse ... research associate
Jennifer Brola ... production programmer
Adam Burr ... senior research associate
Blanca Camacho ... adr loop group
John Cohen ... studio executive
Alex John Cuthbert ... lead desktop systems administrator
Brian P. Dean ... fur (as Brian Dean)
Mona Falvey ... assistant: Chris Wedge
Leo Gullotta ... voice double: Ray Romano
Brett Hoffman ... script coordinator / story coordinator
Pino Insegno ... voice dubbing: Denis Leary
Jennifer Kagel ... fur and materials production coordinator (as Jennifer L. Kagel)
Christopher Kappler ... human resources
Brian A. Keane ... general manager
Kane Lee ... production scheduler
Doug Letterman ... research associate
Alexander Levenson ... lead modeler
Justin Mandel ... production assistant
Rachel Kate Miller ... assistant to production manager
Sean M. Murphy ... production assistant: story department
Celine O'Sullivan ... graphic artist: titles
Paul Ohrt ... supervising production accountant
Kevin Porterfield ... production systems manager
Cindy Slattery ... assistant to director
Dave Strick ... production assistant
Stephanie Swengel ... associate to producers
Maurice Van Swaaij ... manager software
Jon Vitti ... consultant
Chad N. Walker ... production assistant
Weera Tom Wichitsripornkul ... technical director
Jayme Wilkinson ... technical supervisor
Tyler Atkinson ... digital distribution (uncredited)
Mindy Zemrak ... production assistant (uncredited)

کیفیت: BRrip 720p | کدک تصویر: YIFY | فرمت: mp4 | رزولوشن:1280 x 688 مدت زمان : 91 min
نسخه بدون دوبله فیلم Ice Age: The Meltdown
حجم :550 مگابایت

کیفیت: BRrip 1080p | کدک تصویر: ViDl | فرمت: mkv | رزولوشن:1920 x 1036 مدت زمان : 91 min
نسخه بدون دوبله فیلم Ice Age: The Meltdown
حجم :1.32 گیگابایت

کیفیت: BRrip 720p | کدک تصویر: ViDl | فرمت: mkv | رزولوشن:1280 x 688 مدت زمان : 91 min
نسخه دوبله فارسی بدون حذفیات (دو زبانه) Ice Age: The Meltdown
حجم :631 مگابایت

کیفیت: BRrip 1080p | کدک تصویر: ViDl | فرمت: mkv | رزولوشن:1920 x 1036 مدت زمان : 91 min
نسخه دوبله فارسی بدون حذفیات (دو زبانه) Ice Age: The Meltdown
حجم :1.40 گیگابایت


دانلود صوت دوبله بصورت جداگانه
مدت زمان : 1:30:38

راهنما

درباره nevisande :

معادله فوق حل کنید *

کپی برداری از سایت هیچ مشکلی ندارد جهت حمایت از ما لطفا منبع را ذکر کنید - سایت VIDL.IR در قبال محتوای سایت های تبلیغ دهنده و لینکهای موجود در پایین سایت هیچ مسئولیتی نخواهد داشت!