باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵

خانه » تفکیک کشور سازنده » آمریکا » دانلود انیمیشن Escape from Planet Earth 2013

دانلود انیمیشن Escape from Planet Earth 2013

دانلود انیمیشن Escape from Planet Earth 2013 با لینک مستقیم

کیفیت های (BRrip 720p BRrip 1080p BRrip 1080p 3D) اضافه شد

دانلود انیمیشن Escape from Planet Earth 2013

منتشر کننده فایل: VIDL.IR
ژانر : انیمیشن, ماجراجویی, کمدی
امتیاز : ۶٫۰ از ۱۰ – میانگین رای ۲۰,۹۶۴ نفر
مدت زمان : ۸۹ دقیقه
زبان : انگلیسی
فرمت : MKV
محصول : آمریکا, کانادا
ستارگان : Brendan Fraser, Rob Corddry , Ricky Gervais
کارگردان : Cal Brunker

خلاصه داستان : فضانوردی به نام اسکارچ سوپرنووا یک پیام کمک از سیاره ای خطرناک دریافت می کند اما هنگامی که به پیام پاسخ می دهد ، متوجه می شود ارسال این پیام تله ای بیش نبوده و …
خلاصه به زبان اصلی : Astronaut Scorch Supernova finds himself caught in a trap when he responds to an SOS from a notoriously dangerous alien planet.

برای نمایش کامل تمام اطلاعات فیلم کلیک کنید
Directed by  Cal Brunker ... (as Callan Brunker)
Writing Credits   Bob Barlen ... (written by) &
Cal Brunker ... (written by)
 
Tony Leech ... (story) &
Cory Edwards ... (story)
 
Stephen Fry ... (additional story material)
Cast (in credits order)  
Brendan Fraser ... Scorch Supernova (voice)
Rob Corddry ... Gary Supernova (voice)
Ricky Gervais ... Mr. James Bing (voice)
Jonathan Morgan Heit ... Kip Supernova (voice)
Jessica Alba ... Lena Thackleman (voice)
Sofía Vergara ... Gabby Babblebrock (voice)
Paul Scheer ... Cameraman (voice)
Jason Simpson ... Barry / Hazmat / Pilot (voice) (as Jayson Simpson)
Sarah Jessica Parker ... Kira Supernova (voice)
Doug Abrahams ... Hazmat / Baabian Citizen (voice)
Jason Benson ... Hazmat (voice)
Trevor Devall ... Hazmat (voice)
Brian Dobson ... Hazmat (voice)
Brad Dryborough ... Hazmat (voice)
Gabe Khouth ... Hazmat (voice)
Kirby Morrow ... Hazmat / Baabian Citizen (voice)
Andrew Moxham ... Hazmat (voice)
Alan Silverman ... Hazmat / Baabian Citizen (voice)
William Shatner ... General Shanker (voice)
Kaitlin Olson ... 3D Movie Girl (voice)
Bob Bergen ... 3D Movie Guy (voice)
Jim Ward ... Grey 1 (voice)
Cooper Barnes ... Grey 2 & 3 (voice)
Sean Kenin ... Radio Host (voice)
Steve Zahn ... Hawk (voice)
Chris Parnell ... Hammer (voice)
Daran Norris ... Orientation Film Host (voice)
George Lopez ... Thurman (voice)
Craig Robinson ... Doc (voice)
Jane Lynch ... Io (voice)
Joe Sanfelipo ... BASA Guard 1 (voice)
Scott Beehner ... BASA Guard 2 (voice)
Michael Dobson ... Shanker's Father (voice)
Joshua Rush ... Young Shanker (voice)
Tim Dadabo ... Larry Longeyes (voice)
Ashley Araki ... Baabian Citizen (voice)
Sylvia Zaradic ... Baabian Citizen (voice)
Rest of cast listed alphabetically:
Adrian Petriw ... Snark Beast (voice)
Gregg Binkley ... Ralph (voice) (uncredited)
Lucy Davenport ... BASA Escape Pod Voice (voice) (uncredited)
Bill Hader ... Announcer (voice) (uncredited)
Create a character page for: Hazmat Pilot Hazmat Hazmat Hazmat Hazmat Hazmat Hazmat Hazmat Hazmat Hazmat 3D Movie Girl 3D Movie Guy Grey 1 Grey 2 & 3 Radio Host Hammer Orientation Film Host BASA Guard 2 Shanker's Father Larry Longeyes Snark Beast Announcer Create » ? Produced by  Ivan Bajic ... co-executive producer
Tamara Boutcher ... associate producer
Luke Carroll ... producer
Phillip Glasser ... co-executive producer
Jinko Gotoh ... co-executive producer
Brian Inerfeld ... producer
Tony Leech ... executive producer
Harry Linden ... line producer
Stuart Lowder ... associate producer
Radenko Milakovic ... executive producer
Marvin Peart ... executive producer
Rodney Shealey ... associate producer
George Tsvtanski ... co-executive producer
Bob Weinstein ... executive producer
Harvey Weinstein ... executive producer
Catherine Winder ... producer
Music by  Aaron Zigman
Cinematography by  Matthew A. Ward
Film Editing by  Matt Landon ... (as Matthew Landon)
Scott Winlaw
Casting By  Matthew Jon Beck
Linda Lamontagne
Production Design by  Barry E. Jackson
Art Direction by  Matthias Lechner
Production Management  Nate Barnard ... associate production manager
Ashley Irving-Scott ... associate production manager
Jonathan Shore ... post-production supervisor
Ruth Strother ... production manager
Tim Clawson ... Executive in Charge of Physical Production (uncredited)
Art Department  Sarah Airriess ... additional visual designer
Peter Chan ... lead visual development artist
Jericca Cleland ... cinematic designer: previsualization
Jake Collinge ... designer
Ricardo Curtis ... storyboard artist
Fred Gambino ... visual development
Craig George ... storyboard artist
Gary Glover ... concept artist
Michele Graybeal ... concept art
Tim Guyer ... concept artist
Justin Kohse ... motion graphics artist
David Krentz ... character designer
Lih Liau ... storyboard artist
Tamara Lusher ... storyboard artist
Sarah Mensinga ... character designer
Sean Norman ... lighting artist
Sunil Pant ... senior designer
Gil Rimmer ... concept artist / visual development
Armand Serrano ... visual development
Rasoul Shafeazadeh ... matte painting artist
Gregory Scott Spalenka ... concept designer
Young Min Yoon ... senior designer
Sound Department  Craig Berkey ... additional sound design
Ben Burtt ... additional sound design
Rachel Chancey ... foley supervisor
Bob Chefalas ... re-recording mixer
Patrick Christensen ... adr engineer
Marko A. Costanzo ... foley artist
Peter Eliuk ... walla recordist
Maegan Hayward ... post sound facility coordinator
George A. Lara ... foley mixer
Tony Martinez ... dialogue editor
Igor Nikolic ... assistant sound editor
Glenfield Payne ... sound effects editor
Mary Ellen Porto ... foley editor
Nicholas Renbeck ... dialogue editor
Steve F.B. Smith ... sound consultant: Dolby
Wyatt Sprague ... sound effects editor
Gregg Swiatlowski ... assistant sound editor
Paul Tirone ... sound re-recordist
Wouter van Herwerden ... sound recordist
Jay Fisher ... adr mixer (uncredited)
Visual Effects by  Catalina Acosta ... digital compositor
Luis Almazan ... lead compositor
Anthony Amenta ... lighting artist
Guillaume Arrieux ... digital compositor
Jason Bao ... lighting artist
Patrick Beauchamp ... lighting supervisor
Laurence Berkani ... visual effects producer
Giorgio Bertolone ... lead creature technical director
Niles Bontrager ... stereoscopic compositor
Stephanie Broussaud ... digital compositor
Ron Bublitz ... character pipeline technical director
Karl Buckley ... lead surfacing artist
James Burke ... lead effects artist
Angelo Caruso ... title artist
Adrian Chan ... lead character artist
Carol Cheng ... texturing artist
Borae Jungsuk Cho ... lighting technical director
Anita Clipston ... compositor
Louis Corr ... compositor
Bogdan Cristescu ... digital compositor
Brad Dunbar ... fx supervisor
Steven Elford ... cg supervisor
Winston Fan ... compositor / visual effects artist
Frederick Fowles ... supervisor: creature department
David E. Franks ... stereoscopic supervisor
Benoit Gagnon ... digital compositor
Andrei Gheorghiu ... digital compositor
Nick Giassullo ... matte painter
Herod Gilani ... lighting artist
Rick Glumac ... CG supervisor
Joshua Goetz ... compositor
Amy-Amarinder Gohal ... cloth artist
Neil Grey ... pipeline technical director
Erik Gronfeldt ... texture artist
Thomas Groppi ... pipeline instructor
Brandon Hafeli ... software development
Tandee Ireland ... digital compositor
Tim Kafantaris ... stereoscopic artist
Kurt Kaufman ... matte painter
Jasper Kidd ... compositing supervisor
Aeron Kline ... lead lighting artist
Keith Kolder ... visual effects supervisor
Nicolas Koubi ... creature pipeline td
Jean-François Larivière ... digital compositor
Christina Larouche ... digital compositor
Kang Sub Lee ... senior lighting and compositing artist: Rainmaker ET
Celeste Leizer ... visual effects artist
Jeff Lietz ... lead stereographer / supervisor: vfx
Laura Maltman ... compositor
Jason McKeeman ... creature pipeline td
Kevin McKibbin ... senior visual effects artist
Chris McNish ... lighting supervisor
Daniel Mermelstein ... digital compositor
Sean Norman ... lighting artist
Joel Olmstead ... lead cg modeler
Hayri Safak Oner ... senior creature pipeline technical director
Peter Pelisek ... digital compositor
Tony Pelle ... cg supervisor
Joe Pelz ... visual effects
Curtis Poirier ... render wrangler
Edwin Poon ... lighting artist
Frank Riley ... compositor
Jason Robertson ... visual effects producer
Ricardo Rodrigues ... creature technical director / visual effects artist
Ran Sariel ... pipeline technical director
Alex Segal ... shading/lighting techncial director
Adam Sera ... fx supervisor
Jeremy Sikorski ... surfacing lead
Tom Sirdevan ... shader writer
Karen Smith ... visual effects artist
Rambo Snyder ... senior lighting artist
Daniel Stein ... stereo technical supervisor
Michael Suggs ... stereoscopic compositor: stereoscopic conversion (as Michael D. Suggs)
Michael Sun ... fx artist
Brett Swanson ... compositor
Christophe Trepanier ... digital compositor
Trudy Truong ... junior creature technical director
Jevon Tsen ... lighting artist
James Wallace ... supervising modeler
Daniel Wexler ... pipeline technical director
Carl Whiteside ... lead environment artist
Wade Wilson ... creature effects technical director
Kim Wiseman ... digital compositor
Mona Yuan ... lighting & compositing artist / lighting artist
Asim Zaidi ... creature technical director
Stunts  Amanda Dyar ... stunts
Animation Department  Brian Ahlf ... pre-viz artist
Dave Blais ... animator
Chris Buckley ... animator
Eric Burnett ... animator
Izabela Byzmek ... animator
Francis Cardeno ... animator
Desiree Cassidy ... additional animator
Auguste Chang ... animator
Joey Chang ... lead animator
Lawrence Chang ... additional modeler
Eric Cheung ... animation lead
Henry Cho ... lead creature technical director
Jacques Daigle ... senior animator
Sander Dijk ... modeler
Andrew Doucette ... animator
Marc English ... creature technical director
Fredrick Fasse ... animator
Nathan Fitzgerald ... animator
Chun Wai Adam Fok ... creature technical director
Craig George ... story artist
Julia Goehle ... animator
Cory Goodwin ... junior animator
Scott Guppy ... animator
Gary Hendry ... lead layout artist
David Humphreys ... animator
Nigel Hunter ... crowd animator
Hyun Chul Jung ... senior animator
Jasper Kidd ... previs artist
Alice Kramer-McNish ... lighting artist (as Alice Kramer)
Christine Krumpholz ... animator
Julius Kwan ... senior animator
Michael Langford ... senior animator
Allen LeCorre ... previs artist
Michael Lewicki ... additional animator
Angelo Lo Presti ... animator
Oscar Lo ... previs artist
Maisha Moore ... character texture artist
Alejandro Mozqueda Torres ... additional animator
Patrick Nash ... previs artist
Joel Olmstead ... lead modeler
Jennifer Pagan ... setup artist
Blake Piebenga ... animator
Graham Qually ... motion capture specialist
Ricardo Rodrigues ... layout artist
Christina Roodenburg ... animator
Vivek Shenoy ... shot finaling
Matthew Shepherd ... animator
Yi-Kai Shieh ... lighting artist
Nicholas Smolyn ... layout artist
Jacob Sorensen ... animator
Jason Spilchak ... animator
Dustin Trenton ... animator
Jason Tsai ... additional texture/shading
John Vassallo ... lead animator
Kelsey Wagner ... lead animator
Steve Wittmann ... animator
Adam Wood ... animation director
David MacLeod ... shot finaling (uncredited)
Casting Department  Micah Dahlberg ... casting associate
Editorial Department  Scott Atkins ... post and media technician
Sylvain Blais ... assistant editor
Stephen Green ... assistant editor
David Hall ... first assistant editor
Jordan Hemsley ... associate editor
Sepideh Merchant ... post-production assistant
Harry Muller ... color timer
Christopher Passig ... executive in charge of post production
Fred W. Richters ... digital intermediate editor
Thor Roos ... digital cinema colorist
Mark Solomon ... additional editor
Corey S. Johnsen ... post-production coordinator: The Weinstein Company (uncredited)
Nicholas T. Shepard ... additional editor (uncredited)
Music Department  Mark Berrow ... musician: violin
Rachel Bolt ... viola
Johnny Caruso ... supervising music editor
Celeste Chada ... music clearance and licensing
Peter Cobbin ... music recording engineer
Amanda Conrad ... assistant to music supervisor
Isobel Griffiths ... orchestral contractor
Tom Hardisty ... score mixing recordist
Toby Hulbert ... assistant recording engineer
Lewis Jones ... pro tools recordist
Paul Kimber ... musician
Steve Mair ... musician: double bass
Eugene Mishustin ... orchestrator
Michael John Mollo ... composer: additional music
Andrew Oye ... music licensing
Ben Parry ... choir director
Dana Sano ... music supervisor
Michael Stern ... music recording engineer / music scoring mixer
Jill Streater ... UK music preparation assistant
Jack Sugden ... score assistant engineer
Libby Umstead ... music coordinator
Jesse Voccia ... electronic music programmer
E. Gedney Webb ... music editor
Kirsty Whalley ... scoring music editor
Bruce White ... viola
Chad Birmingham ... additional music editor (uncredited)
Brian David Paul ... music preparation (uncredited)
Jeremy Nathan Tisser ... music preparation (uncredited)
Other crew  George Allen ... production coordinator
Mark Atherlay ... adr voice artist
Regner Blok-Andersen ... assistant technical director
Kathy Cavaiola ... assistant script supervisor (as Kathy Cavaiola-Hill)
Peter Chow ... accounts payable administrator
Ananda Cox ... production coordinator
Anthony Di Ninno ... previs artist
Matthew Enright ... production assistant
Kaitlyn Fox ... production coordinator
James H. Goldin ... production accountant
Anna Guseva ... production coordinator
Woojo Jeon ... post production coordinator
Jennifer Kraft ... manager of business affairs
Albert Lim ... controller
Harry Liu ... production assistant
Rick Mischel ... Executive Producer for Rainmaker Ent.
Bryant Pike ... chief financial officer
Ozen Sayidof ... production coordinator
Ron Stinson ... director of it and operations
Adam M. Stone ... product placement consultant
Cat Stone ... product placement consultant
Geoffrey Stott ... additional production management
Michael Suggs ... stereoscopic compositing artist
Gerry Swallow ... creative consultant
Jordan Vanderzalm ... previs artist
Darrell Yeo ... production assistant
Mariah Breitel Hembree ... post script services (uncredited)
Thanks  Xavier Collin ... thanks
Warren Franklin ... special thanks

کیفیت: BRrip 720p | کدک تصویر: YIFY | فرمت: mp4 | رزولوشن:1280 x 528 مدت زمان : 89 min
نسخه بدون دوبله فیلم Escape from Planet Earth
حجم :700 مگابایت

کیفیت: BRrip 1080p | کدک تصویر: Ganool | فرمت: mkv | رزولوشن:1920 x 808 مدت زمان : 89 min
نسخه بدون دوبله فیلم Escape from Planet Earth
حجم :1.21 گیگابایت

کیفیت: BRrip 720p | کدک تصویر: ViDl | فرمت: mkv | رزولوشن:1280 x 528 مدت زمان : 89 min
نسخه دوبله فارسی بدون حذفیات (دو زبانه) Escape from Planet Earth
حجم :780 مگابایت

کیفیت: BRrip 1080p | کدک تصویر: ViDl | فرمت: mkv | رزولوشن:1920 x 808 مدت زمان : 89 min
نسخه دوبله فارسی بدون حذفیات (دو زبانه) Escape from Planet Earth
حجم :1.29 گیگابایت

کیفیت: BRrip 1080p 3D | کدک تصویر: ViDl | فرمت: mkv | رزولوشن:1920 x 1080 مدت زمان : 89 min
نسخه دوبله فارسی بدون حذفیات (دو زبانه) Escape from Planet Earth
حجم :1.31 گیگابایت


دانلود صوت دوبله بصورت جداگانه
مدت زمان : 1:29:13

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

راهنما

درباره nevisande :

معادله فوق حل کنید *

کپی برداری از سایت هیچ مشکلی ندارد جهت حمایت از ما لطفا منبع را ذکر کنید - سایت VIDL.IR در قبال محتوای سایت های تبلیغ دهنده و لینکهای موجود در پایین سایت هیچ مسئولیتی نخواهد داشت!